• Сьогодні: Вівторок, 9 Серпня, 2022
Інфо ПС

КІЛЬКА НЕВІДОМИХ РАНІШЕ ФАКТІВ ПРО ЄГИПЕТСЬКІ МУМІЇ

Як повідомляє Gogetnews, поховання за допомогою муміфікації тіла було по кишені не всім мешканцям Стародавнього Єгипту. Це не тільки дорога процедура, але ще й досить складна, адже включала в себе розтин, видалення всіх внутрішніх органів і заповнення черевної порожнини ароматними маслами.

Вчені з’ясували, що під час муміфікації існували й дешеві варіанти. Але, навіть при цьому, родичі покійних робили все як треба – за найвищим розрядом. Люди боялися, адже вважали, що погано забальзамований небіжчик може переслідувати своїх жадібних нащадків.

Деяких із них ховали з відкритим ротом, щоб показати дихання. Також, єгиптяни вважали, що це допоможе покійному насолоджуватися напоями та їжею, які також клали в могилу.

Британці, які колонізували Стародавній Єгипет, ігнорували вірування тамтешнього населення та розкрили величезну кількість мумій. Після цього мумії не представляли ніякого інтересу, їх виставляли на продаж.

Тіла віддавали за безцінь виробникам фарб. Колір, який отримували з подрібнених залишків, називався «коричнева мумія».

Липень11/ 2017

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України