• Сьогодні: Вівторок, 5 Липня, 2022
Інфо ПС

КЕРІВНИК СТРИЙСЬКОГО КОМБІНАТУ ВІДДАВ ЗАМОВЛЕННЯ НА 730 ТИСЯЧ ФІРМІ СВОГО МЕНЕДЖЕРА

Стрийський міський комбінат комунальних підприємств підписав угоду з ТОВ «Комунальник 1» на прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів за понад 731 тис. грн.

Переможець має надати спецтехніку (самоскиди, бульдозери, автогрейдери тощо) з персоналом на визначену кількість годин для проведення очисних робіт у місті Стрий. Ціна за годину послуги коливатиметься від 226 до 382 грн залежно від техніки.

Учасники торгів, ТОВ «Комунальник 1» і КП «Комбінат міського господарства» під час аукціону не торгувались і не знижували ціни, тож початкові і кінцеві пропозиції становили 731 тис. грн і 735,5 тис. грн відповідно.

Договір між Стрийським міським комбінатом комунальних підприємств і «Комунальником 1» підписали 20 березня 2017 року. Обидва підприємства розташовані за однією адресою.

Крім того, власник ТОВ «Комунальник 1» Андрій Іськів є керівником ТОВ «Євроасфальт», яке належить керівнику Стрийського міського комбінату комунальних підприємств Василю Васьковичу. Сам Васькович раніше володів 90% у статутному фонді «Комунальник 1».

Згідно з Prozorro, загалом «Комунальник 1» з листопада 2016 року отримав від комбінату замовлень на понад 1 млн грн.

”Наші гроші”

Повідомляє:Стрий.NET

Квітень04/ 2017

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України