• Сьогодні: Субота, 13 Серпня, 2022
Інфо ПС

Кабмін змінив систему призначення субсидій, для тих хто вийшов цього року на пенсію

kabmyn

 

При розрахунку розміру субсидії не будуть враховувати дохід за весь минулий рік, а тільки розмір щомісячної пенсії.

Кабінет міністрів ухвалив рішення, згідно з яким пенсіонерам, які перестали працювати у поточному році і не мають інших доходів, крім пенсії, при розрахунку розміру субсидії враховуватимуть не дохід за весь минулий рік, а лише розмір щомісячної пенсії.

Про це повідомила прес-служба Міністерства соціальної політики з посиланням на очільника відомства Андрія Реву, пише УНІАН.

«У людей викликало нерозуміння, чому беруться до уваги їхні доходи, які не відповідають сьогоднішньому дню. Чому при розрахунку розміру субсидії в 2016 році враховується дохід за весь 2015 рік, якого в реальності у людини сьогодні немає. Тому ухвалили соціально справедливе рішення – піти назустріч пенсіонерам у той час, коли їхні доходи знизилися порівняно з минулим роком», – цитує Реву прес-служба.

Як повідомила прес-служба, дане рішення ухвалили на засіданні уряду 8 вересня і найближчим часом воно набуде чинності. Таким чином, усім непрацюючим пенсіонерам, які звернуться за призначенням житлових субсидій з вересня цього року, субсидію призначать за новими правилами, виходячи лише з розміру щомісячної пенсії, а не сукупного доходу за весь 2015 рік

Позначки:
Вересень11/ 2016

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України