• Сьогодні: П’ятниця, 12 Серпня, 2022
Інфо ПС

ІСТОРІЯ – ЦЕ ДУЖЕ ЗЛА ВЧИТЕЛЬКА

        Жоден народ у Європі не заплатив такою кров’ю, такою депортацією і морем сліз за право соборно жити у споконвічно своїх українських землях. Це унікальна цінність і берегти її проти всіляких сепаратистів і федералістів треба як зіницю ока. Іншої землі нам ніхто не дасть.

        Тут всім слід нагадувати, хто законний господар і спадкоємець національних багатств. Шукати господаря на Сході чи Заході – це різати коріння народу, який здатен самостійно господарювати і захищати своє щастя на своїй землі. Що треба для цього? Повага до українського люду, його історії, мови, виховання молоді у цьому. Справедливе рентування всіх національних багатств із тим, щоб кожен громадянин України відчував, що, взявши зброю, захищає своє і добро своєї сім’ї, а не чергового старого чи юного олігарха.

        Бути розумним – це означає бути пильним. Бути розумним – це знати, хто твій ворог у будь-якій ситуації, як би вона не поверталася. Бути розумним – це бути сміливим у відстоюванні справедливості і поваги до українського люду.

        У нас за віки виробився чіткий критерій добра і зла. Все, що працює на зміцнення і примноженння багатств української багатомільйонної родини – добро. Все, що зіштовхує, сварить і розтягує по колоніях і ГУЛАГАХ українців – зло.

        У війнах, які ще будуть, слід знати, кого ні за яких умов не слід брати собі у союзники. Кожен, хто зневажає нашу мову, історію, культуру, яку б ціну на газ чи нафту нам не обіцяв, – ворог. Кожен, хто не бажає нас бачити самостійними, дорослими і сильними – ворог.

        Історія – це дуже зла вчителька. За невивчені уроки позбавляє не десерту-смаколика, а голови.

Viktor Leshyk

Липень01/ 2021

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України