• Сьогодні: Субота, 13 Серпня, 2022
Інфо ПС

І ЗНОВУ ПРО ЛЬВІВСЬКЕ ТА ОБЛАСНЕ СМІТТЯ

До участі в конкурсі щодо вибору інвестора для будівництва та експлуатації комплексу з утилізації (перероблення) твердих побутових відходів на території області зголосилися 5 інвесторів, в тому числі і з іноземним капіталом, пишуть «Львівські новини».  Вони подали 6 інвестиційних пропозицій.

 Про це 9 лютого під час брифінгу для журналістів повідомив голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка. За його словами, на ділянку у Дрогобицькому районі пропозиції подали інвестиційно-екологічна компанія “ІЕК” і ПП “Гігаджоуль”. А на ділянку у Миколаївському районі претендують: ТОВ “Глассворк технолоджі” (Чехія), ТОВ “Вейст Менеджмент Системс” (Польща), ПП “Гігаджоуль”, ТОВ “Інтернешинал трейдинг”.

Слід зазначити, що зацікавилося конкурсом значно більше інвесторів. Зокрема  20 інвесторів отримали відповідне конкурсне завдання. Проте відповідно до доручення Прем’єр-міністра про зняття однієї земельної ділянки, вони були вимушені відмовитися від своїх планів. Йдеться про земельну ділянку у Яворівському районі, яку, зважаючи на звернення міського голови Львова, відповідним розпорядженням голови ЛОДА передано ЛКП “Збиранка”.

“Відкриття поданих конкурсних пропозицій відбудеться 15 лютого, після чого конкурсна комісія з вибору інвестора, затверджена розпорядженням голови облдержадміністрації, проведе їх оцінювання та визначить тих інвесторів, які будуть допущені до другого етапу конкурсу”, – повідомив очільник області.

Уже на другому етапі конкурсу, який триватиме до кінця травня, інвесторам буде запропоновано розробити та представити відповідну проектно-технічну документацію на будівництво комплексів з утилізації ТПВ. “Сподіваємося, що на травень ми матимемо розуміння того, яка з компаній, за якою технологією і на якій земельній ділянці буде будувати комплекс з утилізації ТПВ”, – підсумував Олег Синютка.

Лютий09/ 2017

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України