• Сьогодні: Четвер, 30 Червня, 2022
Інфо ПС

І В ОГНІ НЕ ГОРИТЬ, І У ВОДІ НЕ ТОНЕ…

Китайські вчені розробили стійкий до впливу вогню й води папір. Новий матеріал за своїми характеристиками не має аналогів у світі.

Папір був розроблений групою дослідників на чолі з професором Шанхайського інституту кераміки при Китайській академії наук Чжу Інцзе. Розробники вже направили запит на отримання патенту на свій винахід у Китаї.

Як пише “Шанхай жибао“, цей неорганічний папір досить еластичний, міцний, не схильний до механічних пошкоджень в екстремальних умовах. Як стверджують розробники, новий матеріал витримує вплив температури 200 градусів за Цельсієм. Завдяки своїй структурі, папір також відштовхує воду навіть у тому випадку, якщо його механічно пошкоджено. На ньому не залишається слідів при взаємодії з молоком, кавою, соком або чаєм.

З практичної точки зору, вважають вчені, існує маса варіантів застосування нового матеріалу: від використання для зберігання особливо важливих документів до рекламних щитів на вулицях.

Повідомляє .stryi.net

Січень05/ 2017

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України