• Сьогодні: Четвер, 30 Червня, 2022
Інфо ПС

Хто напав на Україну

Історичний портрет москвинів (-московітів-москалів-руських-росіян)

     «Коли поглянемо на мапу Московщини, то побачимо, що більшість географічних назв (особливо річок, озер, гір) є фінські; навіть назва столиці є фінська («москва» у фінській мові означає «каламутна вода» – як бачимо, символічна назва)».

Павло Штепа, «Українець. Москвин», 2014

     А в каламутній воді відомо що водиться…

От і каламутять усім світом і досі.- В.А.c937f07dc565fa07d383bef6eba643fc

    «В жилах сучасних москвинів тече щонайменше 80% фіно-татарської крові».

Д.Анучкін, «Історія расійскаго гасударства»

«Антирільничий характер, дух москвина відбився, як у дзеркалі, і в їхній мові. Слова «зємлєдєлєц», «хлєбопашец» складані, що вказує на їх не народне, а книжне походження; вони створені значно пізніше (за часів Пушкіна, аж у 19-му ст.) інтелігенцією. Сам же нарід не створив назви на означення «людини землі», відповідно до французького paysan, італійського contadino, німецького bauer, українського «рільник». Московський же «пейзан» називає себе «крєстьяніном» – іменем, в якому нема ані натяку на землю чи рільництво. Слово «мужік» також не вказує ані на землю, ані на рільництво. Так відповідає про характер народу його власна мова».

А.Салтиков, «Двє Расії»

«Устал я жить в радном краю в таскє па грєчнєвим прасторам. Пакіну хіжину маю, уйду брадягаю і вором».

С.Єсєнін

«Всі ми не можемо всидіти на одному місці; всі ми виглядаємо на мандрівників… Ми не маємо нічого сталого… в своїх домах ми ніби тимчасові гості… в місті поводимось, як кочовики».

П.Чаадаєв

«Природа справді в нас миршава, покірно-рівні скрізь поля – в Московщині сама земля вража зухвальством величаве, таргани, сморід, бруд, гидота й загроза вічна від бича – і все оце дурна голота «Святою Русью» велича».531C6522-07FC-42A9-ACE7-BA52796FE3A2_w987_r1_s

П.Вєнєвітінов, «Родіна»

«Найяскравішою рисою московської вдачі є жорстокість, а найцікавішою рисою тої жорстокості є її чортівська фантазія; я сказав би – естетична винахідливість (по-простому – садизм В.А.). a3db511b1d740d4aa3968fec1e95f8cbГоворю про масову психологію, про народну душу, про національну жорстокість… Я не знаю жодного місця на землі, де б поводилися з жінками і дітьми так жорстоко, як у нас… В Московщині всі б’ють один одного. А де ж той – так гарно змальований вашою літературою – богобоязний шукач правди і справедливості? Я сам щиро шукав його в Московщині і не знайшов. Не знайшов, бо він існував лише у фантазії наших письменників, а не в житті».

М.Горькій

«У 1812 році, коли відступала з Московщини розбита армія Наполеона, до московського полону здавалося багато напівзамерзлих французів. Московські баби купували у солдатів тих нещасних, щоб самим їх забити. Купивши, мордували жорстоко, одна коле ножем, друга б’є кочергою, третя припікає вогнем і т.п. Вбивати не спішили, щоб довше смакувати зойки та муки своєї жертви».

А.Масаінов, «О дікарях окєанійскіх і дікарях рускіх»

«За часів смути (1607-1611 рр.) стрільці виводили на ганок Кремля арештованих бояр і питали натовп москвичів: «Чи любо?» Юрба кричала: «Любо!» Тоді стрільці кидали бояр на підставлені списи, потім розпорювали животи, випускали кишки, відрубували руки, ноги, а юрба (чоловіки, жінки, діти) з захопленням кричала «любо, любо!» Стрільці, повбивавши і пограбувавши бояр та заможних міщан, далі вбивали і грабували «крєстьян» і палили «дєрєвні»

«Повєстваванія о Расії», т.5, 1843 р., Москва

«За Лівонської війни мешканці міста Опочец ловили полонених, відрізали їм носи, вуха, вуста, статеві органи, вставляли їх у рот жертв, здирали з живих цілу шкіру».

М.Костомаров, «Сочінєнія»,т.1

«Своїм пияцьким оргіям Пьотр (ПершийВ.А.) надав форму сталої установи під іменем «Сумасброднєйший, Всєшутєйший і Всєпьянєйший Сабор». Головував на тому «соборі» найбільший пияк сенатор М.Зотов з титулом «Всєшумєйший, Всєшутєйший патріарх Масковскій і всєя Яузи». Пьотр в тім «соборі» мав титул «протодіакона».c043e2c-peter-i-in-1697-98-detail До того «собору» належали також «всєшутєйшиє матєрі – ігумєнші та архієрєйші». Та «братія» одягала церковні ризи і творила «богослужіння» – співала сороміцькі та блюзнірські «молитви», проголошувала анафему на «єрєтіков» – непияків і т.п. На великі свята той «собор» із 200-т людей в повному патріаршому облачінню зі жезлом і митрою, в єпископських та священницьких ризах на санях гонили, як навіжені, скаженно свистячи та співаючи порнографні (сороміцькі) пісні. Заїздили «святити» до домів московської аристократії, яка мусила напувати їх і платити за «свячення». 64c798ea03bd12f5Святкуючи Ніштадтський мир 1721 року, Пьотр наказав дати – в присутності всього царського двору – блазенський шлюб у Троїцькому кафедральному соборі «патріарху всєпьянєйшева сабора» І.Батурлінові із вдовою попереднього «патріарха» М.Зотова. Жодного протесту чи осудження з боку московської церковної ієрархії не було».

В.Ключєвскій, «Курс рускай історії»

«Аз, Государь, не знаю ні стариє вєри, ні новиє, но што вєлят начяльнікі, то і гатов тваріть і слушать іх ва всьом».02F860D3-CC9E-4F6E-AECD-496871667E92_w610_r0_s

Московський патріарх Іоакім – царю, 1689, «Матеріали з історії разколу»

       «Політика Івана І була політикою Івана ІІІ, Пєтра І і сучасної Росії. Лише Пьотр І політику попередників усунути обмеження могутности підніс до політики – осягнути безмежну могутність. Московщина зроджена і вихована в огидній і жалюгідній школі монгольського рабства. Сильною вона стала лише тому, що в майстерності рабства стала віртуозом. Навіть і тоді, коли Московщина стала незалежною, вона і далі не кинула традиційної ролі раба. Пьотр І поєднав політичну хитрість монгольського раба з амбіцією монгольського володаря, що йому Чингіс-хан заповів здобути світ».

К.Маркс, «Enthьlungen ьber die Geschichte der Diplomatie des 18 Jahrhunderts», «Free Press», London, 1856

«Природна річ: ескімоси їдять сире м’ясо, а москвини катують людей… Лежачого ніде не б’ють. Але у нас у Московщині б’ють, і то з подвійною насолодою».

Д. Мєрєжковскій, «В тіхом омутє»

«Де наші московські мудреці, мислителі? В усьому світі лише ми, москвини, не дали культурному світові нічогісінько вартісного, нічого доброго його не навчили. Ми, москвини, не дали жодної творчої ідеї до скарбниці світової культури, нічим не допомогли поступові людської культури. Жодна понад середню вартість ідея не зродилася у нас у Московщині, в московській голові.486C4E88-6BF2-43D6-A2FB-BC7A481C1052_w610_r0_s Щогірше – все, що ми одержували від культурного світу, ми спотворювали, переймали лише зовнішні форми, відкидаючи, або спотворюючи до невпізнання сам зміст».

П. Чаадаєв

«Ми, москвини, споїли киргизів, черемисів, бурятів та інших, пограбували Вірменію та Грузію, заборонили навіть Богослужбу грузинською мовою, ожебрачили багатющу Україну. Європі ж ми дали анархістів: П. Кропоткіна, М. Бакуніна, апостолів руїни і катівства С. Нєчаєва, В. Леніна і т. п. моральний бруд. 0,,19158790_303,00… Московщина – це потвора, що нею навіть пекло гидилося і виригнуло на землю».

В. Розанов. «Апокаліпсіс нашєго врємєні»

«Ми, москвини, всіх ненавидимо і нічого не шануємо. В історії вічним нагадуванням цього залишиться наша рідна ЧЕКА». (Згодом КГБ, школу якого пройшов нинішній «цар» Московський Путін – відповідно і діє – В.А.)5989bb59d7e4cffd0698a65c6dec906e

А. Масаінов („Новає Рускає Слово», 1932, Нью-Йорк.)

«В історії Московщини ми бачимо лише мовчазний народ, що не рахує своїх жертв (навіть і не думає про них), що копає собі могилу, щоб Московщина могла йти до своєї мети. Художник В. Верещагін зобразив це надзвичайно влучно. Він намалював яму, заповнену живими і мертвими солдатами, що лежать і стоять у ній, а по них коні перевозять гармати. Це й є національний образ Московщини, московського народу, його духовності, його світогляду, культури і релігії».bb8146ce7ebaef779f59dd98caa14b6a

Є. Соловйов, «Очєркі по історії рускай літератури».

       «Московія є ворогом усякої свободи. І вона з кожним днем зростає на силі. Ми знаємо, що Ваша Величність цілком несвідомі бездіяльності того ворога, його сил і тиранії, з якою він управляє і панує над своїми підданими. Тому ми, що знаємо його і розуміємо його плани ліпше, ніж інші суверени, бо ж є його сусідом, бажаємо перестерегти Вас та інших християнських суверенів не жертвувати Вашої гідности, Вашої свободи, Вашого власного та Ваших підданих життя, а змагатися до поборення цього жорстокого і варварського народу».fabb7b82e383bdc34517888860effc85

Зигмунт ІІ Август – Єлисаветі І, 1569.

«Свобода матиме на цей нарід московський вплив міцного вина на людину, що до нього не звикла. Коли якийсь новий Пугачов з університетською освітою стане на чолі незадоволених, коли той нарід почне революцію – мені бракує виразів висловити вам те, що прийде. (І як у воду глядів – прийшов Лєнін і почалося… – В.А.) Москвини – це варвари, що не мають батьківщини. Мою пам’ять пошанують тоді, коли ті північні варвари заволодіють Європою».

Наполеон, «Letres»

«Життєві інтереси зроблять Великобританію найповажнішим і невгнутим противником московських завойовників та їхніх експансивних планів. Можна припускати, що ця величезна і роздута сила буде спинена в свому поході після того, коли вона вже зайшла так далеко на шляху до світового панування. На Албанському побережжі вона вже стоїть в самому серці Адріатики. Виглядає, що пізніше кордони  Московщини протягнуться від Данцігу, а може, Штетина до Трієсту. А оскільки завоювання йде за завоюванням, анексія за анексією,2c5bd0499d2874e1dfd0bd16b2d6f0a6 можна вважати за певне, що завоювання Московщиною Туреччини буде лише вступом до завоювання Угорщини, Прусії і Галичини та остаточним здійсненням Панслов’янської імперії. Припинення московських завойовницьких планів є наказом години. В цьому йдуть рука в руку інтереси світової демократії й Англії».

К.Маркс, 1853 р.

    Схоже, пророцтво Маркса так чи інакше, але збувається – В.А.

«Як тільки совєтській уряд кинув заклик допомогти фронтові в Україні, вся Московщина негайно відгукнулася і дала кілька дивізій добровольців».294b1f1783355786c682e0770f7f9628 (Полковник П.Муравйов вчинив жахливу масакру українців у Києві в 1918 р., а совєтський, тобто російський, режим знищив за 70 років 15 мільйонів українців. І продовжує нищити сьогодні – В.А.)

Й.Сталін, «Статті і промови про Україну»

    Як висновок:

«Риси, прикмети московської національної вдачі є спадкові. …перевиховати москвина – це те саме, що перевиховати вовка на ягня. Про це не сміємо забувати ані на одну хвилину, щоб не повторилися 1654, 1709, 1917 роки».

Павло Штепа, «Українець. Москвин»

    І додам – 1933, 1939-1989, 2014-2016… – В.А.1d7d85037fc6e9a8c5b9c13aa27ee4e4

Зібрав Василь Алєксєєв

Серпень09/ 2016

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України