• Сьогодні: Вівторок, 5 Липня, 2022
Інфо ПС

ХОТІЛИ ЯК КРАЩЕ, ВИЙШЛО ЯК ЗАВЖДИ – вул. НАРОДНА

Проходячи по вулиці Народна я випадково побачив, як встановлюють новий знак. Моєму дивуванню не було меж.  Яка цікава історія продовжується вже багато років. Ось таке повідомлення ми написали в поліцію:

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО НЕБЕЗПЕКУ НА ДОРОЗІ

Просимо Вас звернути увагу на організацію дорожнього руху по вул.. Народна та прийняти міри для вдосконалення безпеки для громадян.
На цій вулиці постійно скупчення автотранспорту. Водії ставлять свої автомобілі під кутом до проїзної частини. Дуже часто машини залишаються на куті вул.. Шевченка – Народна. Пішоходи не можуть пройти,  виходять на проїзну частину ризикуючи своїм життям.
Все це дуже звужує проїзд (особливо коли зупиняються мікро автобуси або довгі автомобілі). Такі дії створюють небезпеку для пішоходів та дітей.
Вузький проїзд створює затори. У випадку пожежної небезпеки спеціальні машини просто не зможуть під’їхати до помешкань, які знаходяться по вул.. Народна.
На вулиці знаходиться Народний Дім, який відвідує багато дітей і вони постійно наражаються на небезпеку.

Прошу Вас перевірити:

– відповідність розташування знаків згідно із схемою дорожнього руху, яку ви затверджували;
– відповідність дорожньої розмітки згідно із схемою дорожнього руху і її стан (колір, видимість) нормам ДСТУ

Наші пропозиції:

– прибрати нанесенні білі лінії на дорозі, які вказують спосіб паркування автомобілів під кутом до проїзної частини (вони  по своїй якості не відповідають нормам ДСТУ і вводять в оману водіїв).
– змінити спосіб паркування автомобілів та встановити табличку 7.6.1. (вздовж дороги).

Ми зверталися  до депутата Стрийської міської ради допомогти в вирішенні даного питання. Він нам прислав копію відповіді Стрийської міської ради, в якій зазначено, що це питання буде розглянуто на черговому засіданні комісії з безпеки руху. Пройшло вже 8 місяців, засідання не відбулося, питання не вирішено.(копія відповіді від 2.01.2016 р. додається).


Коли я був присутній на черговому засіданні комісії по безпеці руху при Стрийській міській раді мене запевнили, що прийнято рішення встановити новий знак і паркування машин буде вздовж тротуару. Коли потепліє, то стара розмітка буде замінена на нову – білі смуги  будуть намальовани перпендикулярно до тротуару.

Що я сьогодні 21.02.2017 р. побачив –  дивіться на фото та відео.

 

 

Зателефонував в поліцію інспектору по безпеці руху Паленичка Василь. Повідомив про встановлення знаку. Він здивований.

Зателефонував в міську раду начальнику відділу ЖКГ Гресько Лілії. Вона сказала, що такого знаку не повинно бути. Буде виясняти.

Через деякий час робітники прийшли з ключами і стали відкручувати табличку. Сказали що переплутали. Тут повинна стояти інша.

От так і живемо – весело ?

Клуб Вело – Стрий (Еко- Турист)

Стрий.net

Лютий21/ 2017

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України