• Сьогодні: Субота, 31 Липня, 2021
Інфо ПС

ХІРУРГІЯ СЕРЦЯ І СУДИН У СТРИЮ ЗАПРОШУЄ ДО СПВПРАЦІ

ТОВ «Клініка хірургії серця та судин» повідомляє мешканців м.Стрия та району про успішне завершення конкурсу на право оренди приміщення в КП «Стрийська районна лікарня». Незабаром в цьому приміщенні буде реалізовано інвестиційний проект із відкриття Клініки хірургії серця та судин.
З цього приводу оголошуємо про намір провести тендер на ремонтно-будівельні роботи в орендованому приміщенні на площі 925 м.кв.
Про терміни і умови тендеру буде повідомлено додатково.
На цей час проводиться попередній збір заявок претендентів. Просимо подавати свої заявки на електронну пошту stryy.cardio.clinik@gmail.com, або до секретаря головного лікаря КП «Стрийська районна лікарня» м.Стрий, вул. Петлюри, 72.
Заявка довільної форми, в якій просимо вказати: вид робіт, що здійснює претендент, П.І.П., № тел та електронна адреса контактної особи, адреса сайту та інша інформація за бажанням претендента.

ТОВ «Клініка хірургії серця та судин”
stryy.cardio.clinik@gmail.com

Серпень16/ 2018

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України