• Сьогодні: Субота, 13 Серпня, 2022
Інфо ПС

ГУЧНА ВІДСТАВКА СААКАШВІЛІ

Яка українцям різниця, хто їх грабуватиме – Порошенко чи Янукович!

Губернатор Одеської області Міхаіл Саакашвілі на брифінгу на одеському морвокзалі заявив про свою відставку через критичну ситуацію з корупцією в Україні. Ось кілька цитат з його виступу:

“Яка українцям різниця, хто їх грабуватиме – Порошенко чи Янукович? Хто їх грабуватиме – єнакіївські чи Кононенко? Хто буде все собі привласнювати – якийсь Ковальчук чи Клюєв?.. Мені це все дійсно набридло. … Я коли приїхав сюди, хотів, щоби в Одесі були такі ж темпи розвитку, як у Батумі. Але я добре пам’ятаю, що Батумі ми підняли тільки після того як звільнили Тбілісі від корупціонерів. І Одеса розвинеться лише після того, коли Київ буде звільнено від корупціонерів, що покровительствують бандитизму і «беспрєдєлу», в тому числі в Одеській області. Тому в цій ситуації я вирішив подати у відставку і розпочати новий етап боротьби. У мене не опустяться руки, я не втомлюся».

«В Одеській області Президент особисто підтримує два клани. Це клан бандитський, кримінальний, клан убивць із 90-х Труханова, і це ізмаїльський корупційний клан Урбанського. Реально всю владу в області віддали цим двом і ще їх союзникам – сепаратистам із “Нашого краю” Антона Кіссе. Це робиться абсолютно відкрито. Одеську область здають не лише корупціонерам – здають ворогам України. Я не не буду мовчати – мені це все дійсно набридло!»

«Я не збираюся більше терпіти, я від цього втомився. Мене так ще ніхто в житті не дурив. І так цинічно. Для мене останньою краплею стали електронні декларації».
«Коли я бачу ці знахабнілі рожі, іншого слова не підберу, що і тут, і в усій Україні мають мільярди лише готівкою… І ще отримують соціальну допомогу від держави, від тих пенсіонерів, які просять тремтячими руками, останні копійки збирають, щоб не померти з голоду… І в цей час єдине, що я бачу, це що жоден порядний чиновник, який почав по-новому дійсно працювати, не отримує захисту – вони абсолютно беззахисні, тому що верховна влада в Києві прямо напускає на них всіляких там Пресманів, Авакових, Насірових, Гончаренків…”.
“Хай вони не надіються і не сподіваються позбутися мене. Я той солдат, який ідет стільки, скільки може, а потім – стільки, скільки треба».

http://censor.net.ua/v413898

“Це розумний хід. Можливо єдино правильний хід у цих умовах”, – сказав у коментарі «Стране» Саша Боровик. – “В перші півроку каденції здавалося, що стратегічно президент його підтримує, але тактично йому складно це проявити. Потім стало ясно, що стратегія президента від самого початку була спрямована на те, щоб нейтралізувати і локалізувати Саакашвілі. І президенту це багато в чому вдалося. Підтримки президента так і не було. Він і його команда “кидали” нас за кожної можливості.

Мені здається Михаілу треба йти і ставати одним із лідерів реформаторської опозиції до президента і консерваторів у парламенті. За два роки до виборів про-реформаторські сили мають об’єднатися, щоб забезпечити собі перемогу на наступних президентських і парламентських виборах. Із сучасних українських політиків ніхто такого поки в своєму житті не зробив, і опозиція виглядає доволі слабо – досвід є лише у Саакашвілі…. Не обов’язково самому балотуватися, але повести за собою він може.

А на Одещину поставлять “ручного” губернатора,  слухняного і лояльного до президента. Він тут же добудує дорогу, завершить ремонти і так далі. Щоб показати, що проблема була в Саакашвілі, а не в гаранті”.

Сьогодні ж подав у відставку начальник Нацполіції Одещини Гіоргі Лорткіпанідзе, якого Саакашвілі назвав першим в Україні керівником поліції, який не брав хабарі.

Листопад07/ 2016
  • riter Відповісти
    6 років тому

    Михаілу треба йти і ставати одним із лідерів реформаторської опозиції до президента і консерваторів у парламенті.

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України