• Сьогодні: Четвер, 24 Червня, 2021
Інфо ПС

ГРОШОЛЮБСТВО ЗАРАДИ СЕБЕ – ГРІХ

Таке використання грошей ніколи добра не принесе, а тільки шкодить суспільству, державі, оскільки породжує корупцію, зловживання, казнокрадство та інші суспільні пороки.

            Коли ми нагромаджуємо гроші без будь-якої конкретної мети – щоб було, то нічого доброго з цього не вийде. Гроші не повинні бути самоціллю.

            Приклад Генрі Форда показує, що грошові доходи мають іти на суспільно корисну справу, а не лише на власне збагачення. Він мав талант організовувати підприємництво, розбирався на автомобілях, знав як їх удосконалювати… Заробляв великі гроші сам – але й давав можливість заробляти багатьом іншим. Так само і Рокфеллер

           Проблема наших олігархів у тому, шо вони вкрали від держави, тобто від усіх громадян України, бо мали для цього можливості. Їм пасує визначення “скоробагатьки“. Їхнє збагачення сягає 80-х – першої половини 90-х, коли високопосадовці-комуністи ставали директорами заводів, великих підприємств, де оберталися колосальні гроші…

           Багатьом людям приємно нагромаджувати кошти, а не використовувати їх для розвитку. Їх тішить, що перед ними лежить купа грошей. За гроші, як відомо, можна купити майже все. І ті скоробагатьки без жодних мук сумління часто купують голоси виборців чи народних обранців.

          Таке використання грошей ніколи добра не принесе, а тільки шкодить суспільству, державі, оскільки породжує корупцію, зловживання, казнокрадство та інші суспільні пороки.

          У світі чимало багатих людей, але вони часто вкладають кошти в те, що приносить користь суспільству, виступають, як меценати, фінансують освіту, культуру, науку. Скажімо, у США культурна галузь тримається на пожертвах багатих людей.

Блаженніший Любомир кардинал Гузар, Верховний Архиєпископ Києво-Галицький, Отець і Глава (2001-20011)

Травень20/ 2021

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України