• Сьогодні: Субота, 13 Серпня, 2022
Інфо ПС

”ГРОШІ – ВРАНЦІ, СТІЛЬЦІ -ВВЕЧЕРІ”

Те, що в моїй, такій милій серцю, Україні все так запущено, все поставлено з ніг на голову, сумніватися не доводиться. Ані перший, ані, навіть, другий Майдан, ані його жертви, ані герої Небесної сотні не примусили замислитися чи то недобросовісного виборця, чи то того, хто ось уже 20 років поспіль віддає свій голос за організоване злочинне угруповання – бо владою чи, тим паче, народними депутатами, державними службовцями назвати не можу. Їхні пожадливі, брудні щупальці всюди. І в наших мізках, і в наших кишенях. Наживаються на всьому за добре відпрацьованими ними схемами.

Хочу розповісти про фармацевтичну мафію, яка свій бізнес організувала по телефону. Та все по порядку…640x473

Відразу ж після Майдану, в березні-квітні 2014-го на 5-му каналі (зауважте – президентському!) з’являється реклама чудодійних препаратів від таких важких недуг, як гепатит, туберкульоз, ВІЛ СНІД, цукровий діабет тощо.

Звернулася за вказаним номером телефону і я, поцікавилася, про які ліки, власне, йдеться. Розмовляли зі мною ввічливо, професійно, переконливо. Співрозмовник, який назвався лікарем, сказав, що мова йде про БАДи (біоактивні добавки) німецького виробника. Тільки от на прохання, де знайти їхній офіс у Києві, щоб отримати консультацію на місці, ввічливо зауважив, що потрапити до нього на прийом можна, і адресу на мою вимогу назвав, тільки консультація у нього платна – 2 тисячі гривень, самі ж БАДи з Німеччини – 5500.

Вказана адреса – це дійсно медичне містечко, де можна заблукати, але ніде такого лікаря не знають, і кабінету такого нема.

В чудодійність препарату довелося повірити на слово, тим паче, що слів і наполегливих дзвінків із Києва не бракувало, та придбати ліки… через кур’єра. З дотриманням всіх формальностей: гроші-квитанція-підписи-ліки з супроводжуючими документами.

Протягом тривалого часу мені телефонували з так званої приймальні лікаря, питали про мій стан здоров’я, самопочуття, чи замовлятиму ще, які діагнози ставлять лікарі… А приймати БАДи треба було впродовж року.

Правда, вилікувалася я за півроку за кордоном… І про моїх київських лікарів забула, як і про їхній диво-препарат…

Аж ось дзвінок. Через 2 роки! Жіночка назвалася представником «Державної фінансової служби України» з Києва і поцікавилася, чи не потерпіла я від тих лікарів, у кого купувала тоді БАДи, оскільки їх викрили як шахраїв, що реалізовували препарати за надзвичайно високими цінами, тоді як їхня вартість до 50 грн. максимум. Зараз, мовляв, держава таким ошуканим клієнтам повертає кошти, ще й за моральну шкоду. Назвала навіть і належну мені в цьому випадку суму – 11300 грн! Я втішилася безмежно і запитала, де і коли я можу їх отримати. Виявляється, слід написати заяву на адресу якоїсь соціальної служби, сплатити на вказаний ними рахунок 2300 грн за послуги, а вже наступного дня отримати гроші в повному обсязі.korupciya

Правда, такої «Державної служби» серед офіційних урядових сайтів я не знайшла. До того ж, такі справи телефонно не вирішуються, а все робиться через офіційне листування. Крім того, сама постановка питання: ви нам спочатку 2300, а ми вам завтра 11300 – вже насторожила. Відчувши, що не на ту натрапили, мої «благодійники» залишили мене в спокої.

Додам, що я не полінувалася зателефонувати моєму тодішньому лікарю Євгену Михайловичу, аби дізнатися, як у них справи, але у відповідь почула: даний номер не обслуговується…

Може, й справді фармфірму прикрили? Може, й самі згорнули свій нелегальний бізнес? Але грошики заробити на своїх же довірливих клієнтах, вже за іншою схемою, все ж намагаються.

Тож застерігаю вас, люди добрі, не піддавайтеся улесливим словам і начебто добрим намірам телефонних шахраїв!

З повагою пані Мар’яна.

Листопад04/ 2016

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України