• Сьогодні: Субота, 21 Травня, 2022
Інфо ПС

ГРОМАДСЬКА РАДА і СТРИЙСЬКА РДА: ПОВНИЙ КОНСЕНСУС

    Громадська рада при Стрийській РДА, до якої два роки тому увійшли представники 24-х ГО Стрийщини, підсумувала свою роботу за 2015-2016 роки. У засіданні її взяв участь голова РДА Василь Зубрицький та його заступники Любомир Кащук і Оксана Мелень. 

У своєму виступі голова райдержадміністрації Василь Зубрицький наголосив на важливому значенні співпраці районної влади і громадськості в реалізації нинішніх реформ в країні. «Правильне розуміння завдань, поставлених владою, роз’яснення їх сутності, вміння донести мету реформ до людей – один із пріоритетів нашої спільної діяльності. Адже відсутність вичерпної та достовірної інформації у людей може призвести до конфліктів, виникнення соціальної напруги, – зазначив керівник району. – Громадська рада є зв’язуючою ланкою між владою і населенням, своєрідним рупором громади. З її допомогою ми спільно повинні вирішувати суспільно важливі питання району».

У своєму звіті члени Громадської ради відзначили свою роль у вирішенні багатьох проблемних питань соціально-економічного життя району, зокрема щодо пасажирського перевезення, стану доріг, вирубки лісів, видобутку гравію, питання діяльності аеропорту «Львів-2», розтермінування комунальних платежів, оптимізації шкіл та багато ін. Також було вказано і на недоліки роботи Громадської ради у плані пасивності окремих її членів.

Підводячи підсумки засідання, голова райдержадміністрації підкреслив, що районна влада та Громадська рада повинні бути справжніми партнерами, повинні вміти почути один одного. Тільки через діалог двох сторін – громади і держави, що ґрунтується на взаємній повазі, можна досягти добрих результатів. Громадськість має бути активною та вимогливою, а влада – відповідальною. Він подякував Громадській раді за співпрацю та побажав активним її членами знову ввійти до нового складу ГР, пише сайт Стрийської РДА.

Одним словом, звіт Громради пройшов, як колись писали брежнєвські ЗМІ, у теплій, дружній обстановці…

Лютий11/ 2017

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України