• Сьогодні: Субота, 13 Серпня, 2022
Інфо ПС

ГРАН-ПРІ «ОБЕРЕГУ» – У СТРИЙСЬКОГО БАРДА!

Після 16-річної паузи на Волині відродився Всеукраїнський фестиваль співаної поезії та авторської пісні «Оберіг».

Традиційно відкрила дійство композиція, присвячена Волині, виконана Юрієм Поліщуком. Окрім нього, спеціальними гостями свята, які запам’яталися чи не найбільше з минулих «Оберегів», стали Василь ЖданкінВолодимир СмотрительВалерій Маренич, а також Сергій Мороз.

Серед півсотні його учасників журі відзначило десять виконавців, які вразили текстами, посилом і загальною атмосферою виступу в Палаці культури міста Луцька найбільше. А Гран-прі отримав учасник проекту «Пісні війни», нацгвардієць, автор і виконавець зі Стрия Зиновій Медюх, відомий як Зенек з Майдану. Його пісні “Дівчина з Майдану”, “Молитва на Різдво” і “Слава Україні!” не залишили байдужими нікого!

«Дуже приємно бачити переповнену залу, адже гроші за квитки скерують на потреби бійців українсько-російської війни», – сказав, звертаючись до глядачів і виконавців, перший заступник голови Волинської обласної ради Олександр Пирожик. Він пообіцяв, що «Оберіг» відбуватиметься віднині кожного року.

«Символічно, що фестиваль відродився цього року, адже ми присвятили його річниці української революції, яку москалі потопили в крові, ми присвятили його 75-річчю УПА, армії, яка зродилася в нас на Волині, та присвятили його всім українським героям – і Небесній Сотні, і тим бійцям, які на сході тримають мирне небо над нашими головами. Тож, звертаючись до них, скажу, що «Оберіг» буде оберегом їхньої пам’яті й нашого майбутнього, майбутнього наших дітей і внуків», – зазначив Олександр Пирожик.

 

Власкор

Листопад07/ 2017

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України