• Сьогодні: Субота, 2 Липня, 2022
Інфо ПС

«ГОРІЗОНТ» ЦЕ ЗОВСІМ НЕ УКРАЇНСЬКИЙ ОБРІЙ

20 січня 2017-го року Стрийський провайдер кабельного телебачення “ТЕЛСТ” транслював телеканал “Горізонт”, де біля 21.00 ішла програма, присвячена пам’яті мерзотника найвищого гатунку Олеся Бузини, “Жізнь внє врємєні“. У ній, зокрема, йшлося про «проклятих фашісто-бандєравцєв» і про “прєкрасних і міралюбних” москвинів.

foto sby3

 

Тож цілком закономірно, що в суботу, 21 січня, активісти «Національного Корпусу» і «Правого Сектору» Стрия провели акцію з вимогою припинення трансляції сепаратистського телеканалу “Горізонт” Стрийським ТзОВ “ТЕЛСТ”.

foto sby2

 

 

О 10.00 на численні дзвінки в центральний офіс ТзОВ “ТЕЛСТ” ніхто не відповідав. Технічна підтримка контактів дирекції чи будь-кого з відповідальних працівників не надала. Трансляція сепаратистського телеканалу “Горізонт” продовжувалася, що було однозначно визнане недопустимим. Тож відбулося те, що мало відбутися…

Як висловився один із учасників акції протесту, «Ми робимо попередження: (Ми дуже добрі люди, толерантні, йдемо в Європу, а тому мусимо бути дуже толерантними…) або цей гарний оператор видаляє той канал «Горізонт» зі свого ефіру, або ми видаляємо оцей заклад – «ТЕЛСТ». Даємо їм час подумати, а щоб швидше думалося – оцю кров залишаємо як позначку того, що ці нехороші люди наживаються на крові наших людей сьогодні і всіх, хто сотні років гинув у боротьбі з проклятими москалями».

foto sby1

 

Щойно офіс облився кров’ю, як на місце події прибули працівники «ТЕЛСТУ», які заявили, що не знали, що транслюється на телеканалі “Горізонт”… Сподіваємося, що відтепер вони більш прискіпливо «вдивлятимуться» в програму передач і анонси їх на всіх телеканалах, які транслюють, особливо московського виробництва.
А поки що в результаті рішучих дій стриян із «Національного Корпусу» і «Правого Сектору» вже о 13.00 ефір телеканалу «Горізонт» було призупинено.

foto sby

 

Організатори та учасники акції вважають, що будь-які прояви сепаратизму в нашому місті є неприпустимими, як і загалом на території України. Вони подали заяву в місцевий відділ СБУ, що даний телеканал транслює сепаратистську, антиукраїнську пропаганду, спрямовану на порушення державного суверенітету та територіальної цілісності України, і просять перевірити телеканал “Горізонт” на наявність ознак антидержавної пропаганди, а ТзОВ “ТЕЛСТ” на транслювання інших – сепаратистського напрямку – телеканалів і пропаганду «руського міра».

До речі, аналогічні перевірки варто провести в усіх провайдерів кабельного і супутникового телебачення на території не лише Стрия, а всієї України.

 

ДЕТАЛІ (відео і фото) тут: https://www.facebook.com/100010375602055/videos/373827412973109/

 

Юрій ЛЕВИЦЬКИЙ

Січень21/ 2017

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України