• Сьогодні: Четвер, 30 Червня, 2022
Інфо ПС

«ГАНЬБА!» ЯК ЗВИЧНЕ ВІТАННЯ ІЗ ВЛАДОЮ СТРИЯ

     Довгий час ми жили чисто совковим уявленням про розвиток нашого міста, та й, чого гріха таїти, так живемо і далі. Стрий і досі не має досвіду співіснування у постмайданівських вільних старегічних контурах.

І з кожним роком «ОСВОЮЮТЬ» все більше і більше. Здається, що так не крали навіть до МАЙДАНУ.

Як на мене, саме неможливість і неспроможність  пояснити зміст цих сум, які виділяють на так звану господарку, і слугувала основним курком упертого небажання мера йти до люду та відзвітувати перед ним безпосередньо.

Ремонт доріг, як форма вимушеного заспокоєння  міських домагань на щось краще, призводить лише до  кооптації та корумпування. Розумієте, в чім справа.

Ми не можемо дискутувати з принципової причини.  Одні розповідають як нам жити, сидячи в Америці, інші вчать, як поводитись, живучи у Києві. Вони знаходяться поза справжньої сутності Стрийського організму, а я – всередині. Кожен із нас для іншого – трансцендент. Тут нема можливості для комунікації. Це об’єктивно, від нас не залежить, ми того не змінимо. Для цього варто лише раз проїхатись у стрийській маршрутці чи відвідати міську лікарню, школу, садочок і т.д.

Стрийській владі БІЛЬШЕ НІЧОГО ЗАПРОПОНУВАТИ ГРОМАДІ!!! Стратегічний глухий кут: як керувати, коли закінчилася історія ВЛАСНИХ обіцянок? Обіцянок, від яких червоніє з сорому сам папір, на якому їх множать із року в рік. Напевно, буде зайвим пояснювати, до чого може призвести така згубна політика міської влади.

«ГАНЬБА» – СТАЛО НЕ ПРОСТО ЧЕРГОВИМ ВІТАННЯМ ІЗ ВЛАДОЮ ЇЇ ПРИРОДНЬОГО СЕРЕДОВИЩА, АЛЕ Й ПЕРШИМ ПИТАННЯМ ПОРЯДКУ ДЕННОГО ЧИ НЕ КОЖНОЇ СЕСІЇ!!!!

 

Олег ФИЛИК

Лютий26/ 2017

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України