• Сьогодні: П’ятниця, 17 Вересня, 2021
Інфо ПС

“ГАЛИЧИНА”- ДИВІЗІЯ УКРАЇНСЬКИХ ГЕРОЇВ!

         Буча, яка знялася після київського маршу вишиванок на честь чергової річниці її створення у світовій пресі з приводу СС «Галичини», сама по собі не дивує. Якщо хтось із вояків «Галичини» справді заслужив кару, хай буде покараний, хто ні – хай спокійно живе.   

          Тільки ось що прикметно: лише Канада тричі розглядала на судових процесах так звані «злочини дивізії «Галичина». Це було у 1950-му році, 1984-му і в грудні 1986-го року. Всі ці суди щоразу приходили до висновку: жодних воєнних злочинів за дивізією «Галичина» не було.

          Дивізія «Галичина» ніде і ніким не визнана злочинною організацією чи угрупованням, жодним судом! А поширені закиди стосовно того, що Нюрнберзький трибунал визнав дивізію «Галичина» злочинною організацією, як виявилось, не відповідають дійсності. Також, жоден її вояк не був звинувачений і засуджений за злочини, здійснені під час служби в дивізії.

           У світі ми маємо друзів, але маємо і ворогів. Є певні сили, зацікавлені, щоб час від часу збуджувати хвилю світового обурення проти України, і дуже прикро, що наші високі урядовці, та й Президент, не забезпечили себе помічниками, які допомогли б їм порадами у такій ситуації і дали гідну відсіч подібним кампаніям.

          На сьогодні на Заході все голосніше лунають заклики – якщо не засудити юридично, то, принаймні, дати історичну оцінку злочинам НКВД. Дискредитація вояків, які воювали на стороні українських визвольних сил, відволікає міжнародну громадськість від мільйонів енкаведистів, що сьогодні в Україні, Росії, Білорусі, Казахстані за свої «подвиги» отримують підвищені персональні пенсії.

          Не може залишатися без належної відповіді чергова спроба оббрехати українців, звинувативши їх у всіх можливих і неможливих злочинах. А належної відповіді з боку держави Україна якраз і немає…

Правий Сектор Стрий

Травень02/ 2021

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України