• Сьогодні: Середа, 6 Липня, 2022
Інфо ПС

Добровольчі сили Львівщини вимагають звільнення Авакова, Аброськіна та Малікова

Представники добровольчих формувань, волонтерів та громадських об’єднань Львівщини написали звернення до влади щодо силового розгону учасників блокади торгівлі між Україною та тимчасово окупованими територіями Донецької та Луганської областей у Кривому Торці.

Звернення від добровольчих сил Львівщини під час сесії Львівської міської ради зачитав керівник львівського «Правого сектору» Тарас «Хаммер».

«У день, коли вперше на офіційному рівні відзначають День добровольця представники добровольчих формувань, волонтерів та громадських об’єднань Львівщини, у зв’язку з подіями, що відбулися 13 березня, у визначений законом спосіб вимагаємо відреагувати на дії, вчинені силовими органами стосовно учасників економічної блокади з тимчасово окупованими територіями Луганської та Донецької областей. Також вимагаємо:

  • термінового прийняття Закону про статус окупованих територій;

  • закриття кримінальних проваджень після незаконного затримання учасників блокади;

  • негайно винести на розгляд Верховної Ради України питання про звільнення міністра внутрішніх справ Арсена Авакова;

  • звільнити із займаної посади заступника голови Національної поліції В’ячеслава Аброськіна;

  • звільнити із посади першого заступника голови СБУ – керівника антитерористичного центру при СБУ Віталія Малікова;

  • негайно заборонити торгівлю з окупованими територіями.

Ми також вимагаємо висловити позицію органів місцевого самоврядування та депутатського корпусу щодо даної ситуації, яка може призвести до непередбачуваних наслідків», – написано у зверненні.

Під документом підписалися представники ДУК «Правий сектор Львівщини», батальйон «ОУН», ГО «Право і чин», ГО «Легіон Свободи», ГО «Резерв дивізії Галичина», ГО «Львівська брама», ГО «Ветеранська спілка інвалідів Афганістану», ГО «Українське об’єднання учасників АТО та волонтерів Галичини»,  ГО «Асоціація учасників АТО Львівщини», ГО «Сокіл», «Асоціація комбатантів», Громадська рада при Львівській ОДА та низка інших об’єднань.

Нагадаємо, Львівська міська рада ухвалила звернення щодо торгівлі між Україною та тимчасово окупованими територіями Донецької та Луганської областей у Кривому Торці.

Сьогодні вночі активісти громадських організацій Львівщини провели термінову зустріч з  головою Львівської облдержадміністрації Олегом Синюткою та начальниками обласних управлінь СБУ та Нацполіції.

Леся БУРБАН.

Повідомляє:Стрий.NET

Березень14/ 2017

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України