• Сьогодні: Середа, 6 Липня, 2022
Інфо ПС

ДіЛНР – ЕКОНОМІЧНУ БЛОКАДУ!

США запропонували українській владі свій варіант вирішення деокупації нашої території, захопленої Московією. Американський аналітичний центр Atlantic Council виступив із пропозицією повністю розірвати економічні стосунки з окупованими районами Донбасу.

В першу чергу аналітики зі Штатів наполягають на припиненні водопостачання, електроенергії та інших життєво важливих ресурсів. Окрім цього – перейти до повної соціальної та економічної блокади непідконтрольних територій з метою  максимально ускладнити життя мешканцям незаконних республік і довести гуманітарну ситуацію там до критичної позначки.

На думку фахівців  Atlantic Council, обмеження і повне припинення надходжень коштів і ресурсів викличе негативне ставлення місцевого населення до керівників квазіутворень, що призведе до повернення окупованих територій Україні.

Грудень12/ 2016

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України