• Сьогодні: Субота, 13 Серпня, 2022
Інфо ПС

Децентралізація: як формується громадський бюджет

Децентралізація: як формується громадський бюджет

 

У Стрийському районі може бути створено шість об’єднаних територіальних громад – Дашавська ОТГ, Моршинська, Дулібська, Нежухівська, Угерська ОТГ. Принаймні, за це виступають голови місцевих рад. Зараз департамент фінансів ЛОДА прораховує фінансові показники запропонованих громад, щоби потім винести перспективний план Стрийщини на народне обговорення.

Саме місто Стрий у цей перелік не входить, оскільки воно залишиться окремою територіальною громадою.

Спеціалісти Інституту Політичної Освіти та програми «Громадяни в дії!» пояснили, що таке громадський бюджет міста – як його сформувати, як він діє, і які переваги після його створення отримають мешканці та депутати громади.

Як стало відомо Domik.ua, згідно з документом, фінансування громадського бюджету відбувається за рахунок коштів міського бюджету та інших джерел. За рахунок коштів громадського бюджету фінансуються проекти членів територіальної громади міста, реалізувати які можна протягом одного бюджетного року.

http://domik.ua/pic/publication_245412_imgdb2778860d471062bbfd7704149547ae.png

 

 

Червень05/ 2016

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України