• Сьогодні: Вівторок, 5 Липня, 2022
Інфо ПС

Держсекретарем США стане друг Путіна?

Новий президент Дональд Трамп запропонував на посаду держсекретаря США генерального директора ExxonMobil (найбільша приватна нафтова компанія в світі) Рекса Тіллерсона, повідомляє CNN.

64-річний Тіллерсон, будучи представником ExxonMobil, побудував тісні ділові стосунки з багатьма світовими лідерами. “Його завзятість, багатий досвід і глибоке розуміння геополітики робить його відмінним вибором для держсекретаря,” – сказано в заяві.

Як пише Голос Америки, Тіллерсон ніколи не приховував своїх зв’язків із Росією. Так, виступаючи на початку цього року в Університеті Техасу, він визнав, що знайомий з президентом Владіміром Путіним більше 15 років і підтримує з ним “дуже близькі відносини”.

Сенатори-демократи стверджують, що “основною темою під час затвердження його кандидатури будуть його стосунки з Путіним”. “Тіллерсон і очолювана ним компанія виступали проти санкцій до Росії, він отримав від Путіна орден, і він активно займався нафтовим бізнесом в основному в цій країні”, – сказав один із сенаторів.

Як відомо, з 1789 року посада державного секретаря США аналогічна посаді міністра закордонних справ у більшості інших держав. Кандидатуру на посаду держсекретаря призначає президент, а затверджує Сенат.

Грудень13/ 2016

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України