• Сьогодні: Вівторок, 11 Травня, 2021
Інфо ПС

ЧИ ЗАЛИШИТЬСЯ УКРАЇНА ЗНОВ ОДИН-НА-ОДИН З ЧЕРГОВОЮ ЗАГРОЗОЮ ЗНИЩЕННЯ ДЕМОКРАТИЧНИХ І ЗАГАЛЬНОЛЮДСЬКИХ ЦІННОСТЕЙ?

Звернення Першого Національного Українського Конгресу до 115-го Конгресу Сполучених Штатів Америки та урядів демократичних країн Світу

 

Ми, делегати Першого Національного Українського Конгресу, звертаємося до представників законотворчих державних органів держав Західної Демократії з поясненням наших намірів та дій.

Після Революції Гідності 2013-2014 років український народ не здобув фактичного покращення рівня життя, захисту прав людини та встановлення справедливої законності свого щоденного життя.

В умовах агресії Російської Федерації на прикладі першої з часів Другої Світової війни анексії території сусідньої держави, наявних ознак спонсорства озброєної сепаратичноі активності на сході України – головним союзником агресора є тотальна корупція в державних органах України.

На першій лінії захисту цієї клептократичної загрози державності країни стоять правоохоронні органи, які, не зважаючи на спроби реформації, за методами роботи принципово не відрізняються від аналогічних органів попередніх режимів, включно з більшовицьким.

Поліцейські підрозділи в Україні продемонстрували своє обличчя в моменти організованого вбивства цивільних громадян під час подій на Майдані.

Нові, створені за гроші американських платників податків та дотацій урядів інших країн, правоохоронні органи, мають у своєму складі занадто багато старих людей та старої методики. Що підтверджено відсутністю покарання хоч одного вбивці Майдану за чотирирічний період правління нової постреволюційної адміністрації.

Реформи не відбулося. Реальних змін не відбулося. Люди в формі поліцейських офіцерів продовжують покривати і навіть чинити злочини, використовуючи свій державний статус. І це лише наконечник того меча тиранії проти власного народу, котрий складається з виконавчої, законодавчої та суддівської гілок влади в країні, де замість справжньої демократії існує режим олігархічного правління з приватними незаконними арміями у вигляді правоохоронних підрозділів.

75 років тому українська нація сформувала та озброїла найпотужнішу армію спротиву тиранії нацизму та комунізму.
Ця Українська Повстанська Армія чинила спротив без будь якої підтримки таких бастіонів свободи як Великобританія та Сполучені Штати Америки, або інших країн. Свободолюбиві українці були залишені найпрозволяще.

Результатом цього спротиву стали колосальні жертви найкращих представників української нації та продовження рабства для мільйонів українців ще на декілька десятиріч.

Український народ та багатства і свободи, які належать виключно йому – знову в кайданах тиранії власної клептократії з одного боку, та агресії Імперії Зла – з іншої.
Знову українська нація бореться з двоголовою гідрою.

Перший Національний Український Конгрес скликано виключно з метою повернення, якщо необхідно – то і примусового, до законності, сп‘янілої від безкарності банди злочинців, які на крові звичайних українців, прийшли до влади після Революції Гідності.

Чи залишиться Україна знов один на один з черговою загрозою знищення демократичних та загальнолюдських цінностей – залежить від вас, шановні сенатори, конгресмени та депутати законодавчих зібрань країн розвинутої демократії.

З пошаною,
Делегати Першого Національного Українського Конгресу.

26 травня 2018 року.

Прага, Чеська Республіка.

Вересень09/ 2018

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України