• Сьогодні: Середа, 4 Серпня, 2021
Інфо ПС

ЧИ ВДАСТЬСЯ ЩЕ ЗА НАШОГО ВІКУ ДОЧЕКАТИСЯ ПРЕОБРАЖЕННЯ МОГО МІСТА – ЗАЛЕЖИТЬ ВІД КОЖНОГО З НАС

 

Усе, що я говорю, що пропоную, у що сам глибоко вірю – це лише моє. Воно ніким не коригується – хіба що самим життям.

Щоправда, в перші роки мої публікації у нашому виданні «Право на Правду» нерідко наражалися на шквальну критику людей, які досі чекають на потяг до Радянського Союзу.
Чи вдалося достукатися до свідомості засліплених тупим гнівом і злістю тільки тому, що молодь уже не купиш жменькою перепрілого зерна з панського плеча чи залатаною ямою в колгоспі «Червоний Жовтень»,- сказати важко. Швидше за все – ні.
Без емоційного форсажу спостерігаю, як остаточно скочується до грані жебрацтва та алкогольного рабства більшість міщан. Щоб це побачити, потрібно генетично любити своє місто і без пафосного шпацеру дорогою бруківкою на центральній вулиці пройтися тихими вуличками Гастело чи Успенській, або зробити коло ганьби площею Ринок.
Не знаю чого більше у кожного Стриянина – незнищеного стоїцизму чи волячої терплячості, проте здатності розділятися і бути розділеними у нас точно не бракує. Велика колись міщанська громада дала себе підгорнути і перетворити в звичайнісінький ширвжиток.
У кожного в житті складалося по-різному. Поки ми ставали економістами, юристами, журналістами, інженерами, їздили по світах – ми думали, що цим містом хтось займався, що воно також трансформувалося, відбувалося, міцніло, розвивалося… Аж – далеко ні.

Якщо хтось забув, нагадаю: місто Стрий було одним із найбільших промислових центрів регіону. Зараз динаміка міста з далеких 90-х – це, по суті, статистика вимирання. Вимирання всього Стрийського разом з його носіями.
Чи ви ще сподіваєтеся, що незмінні акціонери цього міста будуть жертвувати епохою власного спокою та виснажувати свої апетити для вас чи взагалі заради збереження чогось у Стрию? Не буде цього!
Про це я не перестану говорити і полемізувати всюди, де тільки зможу, бо ці питання кожен Стриянин мусить ставити собі у голові до того моменту, поки ми не повернемо собі своє місто! І може ще за нашого віку вдасться дочекатися ПРЕОБРАЖЕННЯ мого міста!!!

 

Олег ФИЛИК, депутат Стрийської міської ради

Серпень22/ 2018

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України