• Сьогодні: Вівторок, 5 Липня, 2022
Інфо ПС

ЧИ ДІСТАНЕТЬСЯ ХОЧА Б СОТА ЧАСТИНА ІЗ ТРЬОХСОТ МІЛЬЙОНІВ СЕЛАМ ЗАПЛАТИНСЬКОЇ СІЛЬРАДИ?

За кошти медичної субвенції на Львівщині збудують нові, реконструюють і оснастять старі ФАПи-амбулаторії

    На Львівську область виділили субвенцію на розвиток охорони здоров’я у сільській місцевості у розмірі 302 млн гривень. За словами заступника директора департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Андрія Васька, ці кошти скерують на різні напрямки, зокрема і на проекти нового будівництва амбулаторій загальної практики сімейної медицини у сільській місцевості.

Зазначимо, що цей Проект координують Мінрегіонбуд і МОЗ України. Відтак, є спільний наказ цих двох Міністерств, у рамках якого облдержадміністрація сформувала спроможну мережу надання первинної медичної допомоги, у межах якої будуватимуться нові амбулаторії в селах області.

Департамент охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації визначив перелік об’єктів, що будуть реалізовані у межах цієї субвенції. Правда, знайти цей перелік у відкритому доступі нам поки не вдалося.

Зазначимо, що у межах будівництва нових амбулаторій загальної практики сімейної медицини передбачено також співфінансування з місцевих бюджетів. Ну а ті, слід розуміти, що не мають жодних надходжень, а дотуються з бюджету держави, лишаються при своїх «бубнових» інтересах, тобто без нічого.

Амбулаторії загальної практики сімейної медицини – ультрасучасні заклади, які збудують за уніфікованими проектами. Будівництво сільських амбулаторій відбуватиметься таким чином, щоб охопити всю територію Львівської області, а відтак кожен мешканець зможе отримати необхідну медичну допомогу. Але, як кажуть у народі, тут бабця надвоє ворожила, або казала Настя, як удасться… Як відомо, благими намірами…

Василь Алєксєєв

Липень08/ 2018

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України