• Сьогодні: Неділя, 3 Липня, 2022
Інфо ПС

ЧОМУ СТРИЯНИ ТАК ЖИВУТЬ?

Синдром порожнього крісла ширяє коридорами міської ради. Політична порода флюгерста – місцеві зрадофіли ніжаться в лінивій літній ідилії, маневруючи перебіжками з кабінету в кабінет… Рухаються лише таблички на дверях «обід», або чути лише короткі відхаркування: «у відпустці», «на лікарняному», «прийдете завтра». Спитати за стан справ у місті просто немає з кого….

Одним словом – гостра владна недостатність.
А ще – сірий бетонований прошарок середньої чиновної бюрократії, абсолютно непрацездатної, звичної виключно до імітації роботи.
Міська рада стала місцем, де визначається ціна питання – не більше і не менше.
Час від часу вдячні вассали занесуть пару сотень долярів за черговий «законний» дозвіл, які тихо поділять зі швидкістю падальників під звуки «душу й тіло ми положим за наші доходи»….
Втім, не стану нікого звинувачувати, а вкотре згадаю безсмертні слова відомого байкаря Леоніда Глібова: “Нічого Ослові дорікати, лучче б розуму спитати у того, хто його найняв”.
Ситуація в місті сьогодні нагадує дешеву трагікомедію, поставлену на паузу. Останнім часом ми стаємо свідками того, що для того, щоб змусити чиновників працювати і забезпечувати комфортний рівень життя містянам, має відбутися певний інцидент – ну, наприклад, когось мають спіймати на хабарі або зіпсувати зачіску меру. Ця свора живе за принципом: «від сесії до сесії живуть студенти весело»
Вічне чекання – таке, мабуть, прокляття написав Всевишній на долі мого міста. Це серйозна задавнена хвороба…
Фактично Стрий зараз тримається на громадських активістах, на ентузіастах, на людях, які готові з волі свого серця і душі витрачати свої час і здоров’я для того, щоб муніципалітет існував. Міська ж влада – це фейк.
Чому ми так живемо? Ставлю це питання собі кожен Божий день… Можливо, тому, що цим містом уже давно «керують» ті, кому воно зовсім не потрібне!

Олег ФИЛИК

Липень04/ 2017

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України