• Сьогодні: Субота, 31 Липня, 2021
Інфо ПС

БУЛА АБАКУМОВЩИНА, ЄЖОВЩИНА, БЕРІЇВЩИНА, А НАС ЧЕКАЄ АВАКОВЩИНА або ХТО ТАКИЙ НАСПРАВДІ СЬОГОДНІ МІНІСТР АВАКОВ

Аваков не звичайний міністр, як наприклад Гриневич або Омельян. Аваков одноосібний хазяїн збройного кримінального угруповання, яке за чисельністю перевищує Збройні Сили.

Його підручні пов’язані кров’ю і тяжкими злочинами.    Його сили мають на озброєнні всі засоби ураження, спроможні самостійно здійснювати загальновійськові операції.

Його структури територіально присутні всюди, контролюють всі значущі сфери життя в Україні.

Він контролює весь кримінальний світ в Україні, зокрема наркоторгівлю і наркотрафік, торгівлю зброєю, торгівлю людьми, контрабанду.

Він очолює структуру збирання данини зі всієї країни.

Він фактично не залежить і не підпорядковується (повторюю, фактично, а не як на паркані написано) ні Порошенкові, ні Гройсману.

Крім МВС, він контролює “громадські формування з охорони громадського порядку і державного кордону”, частина з яких є кримінальними збройними формуваннями (“йовбаки”), чисельні “патріотичні”, “ветеранські” й “націоналістичні” угруповання від націонал-соціалістичних до псевдолівацьких.
Аваков не менше, а, можливо, і більш небезпечний ворог свободи, прав людей і правопорядку в Україні, ніж Порошенко. Можливо, навіть, що більш небезпечний за Ахмєтова.
Він легко показово посилає подалі і президента, і прокурора, і будь-кого іншого.
Він вбивав, вбиває руками своїх підручних і готовий вбивати далі, його не зупинить ніяка кров.
Він – наріжний камінь, сьогоднішній власник кривавого монстра, на якому тримається вся нинішня людожерська конструкція державної влади в Україні.

 

Святослав СТЕЦЕНКО

Серпень18/ 2018

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України