• Сьогодні: Субота, 13 Серпня, 2022
Інфо ПС

«Благодійники» ви наші! І де ви взялися на нашу голову?!

 

       Наші можновладці чи владоможці і вдень, і вночі ламають собі голови над одним і тим самим, ось уже 25 років, болючим для нас, правда, а не для них, питанням: як полегшити наше з вами життя. Ні не життя, а існування. Бо життям це назвати важко…

       І тарифи піднімають у 2-3 рази, і податки збільшують, і зарплати та пенсії на 5-50 гривень у рік підвищують, і субсидії призначають, від яких, правда, чомусь комунальні борги тільки накопичуються, і мінімальний споживчий кошик переглядають, і прожитковий мінімум встановлюють на рівні 1400 (+-) грн., і знову ж мінімальну зарплату та пенсію до нього намагаються підтягнути, а безробітним, особливо передпенсійного віку (кому за 55), яких, як всім відомо, на роботу чомусь ніхто не бере, постановою Кабміну №319 офіційно доход встановили у два прожиткових мінімуми, тобто 2800 грн, враз піднявши їх соціальний статус вище найманого працівника і пенсіонера, а віртуальну комунальну платоспроможність – у 2800 разів, а звідси, відповідно, менші субсидії нараховують, і… І цей «турботливий» список влади можна продовжувати до безкінечності.

      Тож вкотре хочеться наших «слуг» запитати:

      КОГО ВИ ДУРИТЕ, ПАНОВЕ, – СЕБЕ ЧИ НАС?!

Просто факти на підтвердження такого «благодійництва» нашої влади:

       Повідомлення про надання субсидії №010220 від 1.12.15.:

Призначено субсидію з листопада 2015 по жовтень 2016 включно ЩОМІСЯЧНО в сумі 1232 грн.

Рахунки за газ:

Січень – переплата станом на 31.01.16 – 109 грн. До сплати – 0,00 грн;

Лютий – сума до сплати станом на 29.02. – 2598,68 грн. (!!!);

Травень – сплачено грошовими коштами 500 грн, субсидіями – 65,83 (!!!), сума до сплати на 31.05. – 1944,90 грн (!!!).

       Як повідомляє сайт «Белорусский партизан», майже третина білоруських безробітних старше 50 років.

У нас же такої статистики взагалі не знайдеш. Бо «зашкалює». Тому й вигадала влада нашим безробітним «дохід» у 2 (а чому не 10? Це ж нічого не коштує!) прожиткові мінімуми.

      Постанова Кабміну від 27 квітня 2016 № 319.

пункт 12 викласти в такій редакції:

Для працездатних осіб, середньомісячний дохід яких протягом періоду, за який визначається сукупний дохід, менший від прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на такий період, у розрахунок субсидії за кожний місяць зазначеного періоду включається місячний дохід на рівні двох розмірів прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб у відповідному періоді.

(При розрахунку доходів непрацюючих споживачів буде враховуватися два прожиткових мінімуми (2798 грн). Споживачі мають сплачувати не тільки обов’язковий розмір платежу, а й фактично нараховану суму за використання енергоресурсів понад затверджені соціальні норми).

                  На продукти харчування та оплату ЖКХ українці витрачають майже 60% своїх доходів.

Частка витрат на оплату житлово-комунальних послуг (водопостачання, газ, електрика, послуги ЖЕКів та інше), а також на продукти харчування у витратах українців в січні-березні 2016 року зросла до 57,9% з 52,4% в аналогічному періоді 2015 року, повідомила Державна служба статистики.

Переконаний, що ситуація в травні-червні ще плачевніша – наведений показник становить 100 і більше відсотків!

Але є і маленький «+»

Якщо постановою Кабміну (№319) офіційно (а інакше й бути не може!) встановлено при нарахуванні субсидії місячний дохід безробітного у два прожиткові мінімуми, тобто 2800 грн., то, відповідно, ця сума має враховуватися і при нарахуванні майбутньої пенсії, що особливо важливо для нинішніх безробітних передпенсійного віку. Якщо офіційно – то скрізь офіційно! Логічно? Так що, впевнений, у судів роботи додасться…

             А тим часом наш кмітливий люд знайшов ще один вихід:

Як повідомляє Комітет Виборців України на своїй сторінці у Facebook, третина кандидатів, які зареєструвалися на проміжні вибори до Верховної Ради 17 липня, – безробітні. «Із 378 кандидатів у народні депутати 133 – тимчасово непрацюючі особи», – йдеться у повідомленні. «Абсолютна більшість безробітних кандидатів – самовисуванці», – зауважує КВУ.

Тож за кого будуть голосувати безробітні виборці – я вже знаю…

 

Василь АЛЄКСЄЄВ

Червень24/ 2016

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України