• Сьогодні: Субота, 13 Серпня, 2022
Інфо ПС

БІЙЦІ АТО НЕ ПУСТИЛИ САВЧЕНКО НА ВІЙСЬКОВЕ ПІДПРИЄМСТВО У ВІННИЦІ

 

”Є така особа Надя Савченко.
Вона позиціонує себе як жінку, і як офіцера ЗСУ.     Насправді є ні першим, ні іншим.

І дуже соромно, що минулі роки цю істоту осипали регаліями, званнями і коштовною землею в Голосіївському районі.

Так соромно, що поки на Майдані тривали панахиди за загиблими воїнами в Авдіівці, це привілейована особа сходила на Hard Talk і ляпнула наступне, коли її питали, чого сталося загострення на “промці”.

“Російська техніка, яка підтягується, це не було заплановано, щоб нападати. Це для того, щоби відбивати агресію української сторони”, — ляпнула істота.

Фак! За тиждень 10 загиблих, під 70 поранених. І хоча увага ЗМІ прикута лиш до проблем прифронтової зони, справжня війна поруч.

Мій батько їздив у Чуднів до родичів. Повідомив печальну статистику: 100 осіб служить на контракті, 20 уже поховали. Це надто багато для районного центру на шість тисяч осіб.

Тепер знатиму, що росіяни стріляють градами зі спальних районів Донецька по Авдіівці, бо всі оці контрактники із Полісся агресори.

За таке треба бить і не зважать, що спікерша записана в паспорті, як жінка.”

Marina Daniluk-Yarmolaevа – Українська журналістка

Повідомляє: Стрий нет

Лютий07/ 2017
  • riter Відповісти
    6 років тому

    ДЕ НАША РОЗВІДКА І УСІ ВІДПОВІДНІ СЛУЖБИ? ВОНИ ТЕЖ НЕЮ ЧАРУВАЛИСЯ ЯК ЗВИЧАЙНІ ЛЮДИ?/

  • Petro Відповісти
    5 років тому

    Не хочу судити Савченко – Бог їй суддя! Але просто встидно, коли творяться навколо неї такі події! Ну не пустили на підприємство у Вінниці, не пустили хлопці, котрі бійці АТО (правда чому вони саме в той час були у Вінниці – не відомо!!). Тепер би тим хлопцям не пустити на роботу в кабінет на банковій кого б ви спитали…?? Міністра Носалика, нашого “земляка” з Калуша! А чому не пустити?? Та тому, що він теж їздив домовлятися в Лугандонські республіки ! навіть питали його про це по приїзду, ага ж – промовчав, як гуска з води, сухеньким вийшов! Так спитайте його бійці АТО, чого ж він туди їздив?? Впевнений, що не спитаєте, бо ж не личить хозяїв критикувати! А їздив він туди, щоб про вугілля домовитися, схеми відкатів облаштувати… Тобто, Ви всі там воюєте, а він – торгує! Тепер все розкрилося: маємо вугілля лугандонське по ціні голандській!! ще й з плюсом!! Це ж уявіть – цей плюс становить вартість поставки вугілля з Роттедаму до України! Отож біжіть хлопці з АТО його не пускати в кабінеті кабміну!! Ну що, слабо стало… Вам би не таких як Савченко не пускати, а тих, хто грабить Україну, хто на місцях розкрадає місцеві бюджети, а ви, виконуючи чиюсь прихоть, мов ті гриби появляєтеся там, де вам скажуть! Раз ви є бійці АТО, так будьте там, де Вам належить!

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України