• Сьогодні: Субота, 13 Серпня, 2022
Інфо ПС

Американський військовий літак провів розвідку на південь від анексованого Криму, – ЗМІ

Повідомляється, що подібні обльоти Криму й об’єктів РФ у районі Сирії відбуваються щодня

Патрульний протичовновий літак ВМС США Р-8А Poseidon в неділю здійснює розвідувальний політ поблизу південного узбережжя анексованого Криму. Про це пише “Інтерфакс” з посиланням на дані західних сайтів, які відстежують пересування військової авіації.

Зокрема літак-розвідник з бортовим номером 168852 нібито вранці вилетів з авіабази Сігонелла на Сицилії, а в даний час веде розвідку в акваторії Чорного моря неподалік від анексованих територій.

Маршрут польоту пролягав над територією Греції і Болгарії.

Видання пише, що в останні кілька тижнів практично щодня фіксується кілька подібних обльотів навколо об’єктів РФ у Чорному морі і Сирії в день.

Зокрема вчора, 8 жовтня патрульний протичовновий літак ВМС США P-8A Poseidon нібито скоїв розвідувальний підліт до району східного Середземномор’я, де, імовірно, знаходяться кораблі постійного оперативного з’єднання ВМФ Росії в регіоні. Ще один такий же американський літак здійснив підліт до Криму.

Позначки:, ,
Жовтень09/ 2016

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України