• Сьогодні: Субота, 13 Серпня, 2022
Інфо ПС

А Верховна Рада – вперто мовчить…

           Ще одна обласна рада визнала добровольців учасниками бойових дій.

13620764_151982948556357_2603376721696808300_n

Львівська обласна рада прийняла рішення про надання статусу учасників бойових дій бійцям добровольчих батальйонів із Львівщини, повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

За постановою бійці-добровольці зможуть отримати одноразову грошову допомогу з обласного бюджету у розмірі 3-х тисяч гривень.

Виконавчим органам влади доручено подати на затвердження Львівській обласній раді відповідні зміни в Комплексну програму соціальної підтримки у Львівській області учасників АТО та їх сімей, а також сімей героїв Небесної сотні на 2016-2019 роки та розробити порядок надання матеріальної допомоги таким бійцям.

Крім того, буде утворено комісію з визнання бійців-добровольців АТО, до складу якої повинні увійти представники обласної ради, учасники та/або ветерани АТО, представники громадських організацій, що надають підтримку військовим підрозділам в зоні АТО.

Депутати Львівщини звернуться до Верховної Ради та Кабінету міністрів із пропозицією законодавчого врегулювання та встановлення процедури надання статусу, обсягу соціальних пільг і гарантій учасникам добровольчих формувань, які не увійшли до складу державних військових формувань і правоохоронних органів.

Вересень14/ 2016

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України