• Сьогодні: Четвер, 7 Липня, 2022
Інфо ПС

А НАМ “панамські папери” – ДО ФАНЕРИ!

Як пише DT.UA, Україна виявилася однією з семи країн, де влада не проводить розслідування після публікації “панамських паперів”. У доповіді Міжнародного консорціуму журналістських розслідувань (ICIJ), зокрема, зазначається: “Деякі країни взагалі прибрали реформу (щодо офшорівред.) “в стіл”. 7 із 10 держав, в яких чинні або колишні лідери засвітилися в Панамському архіві, продовжують мовчати або відмовляються розпочинати розслідування, включаючи Саудівську Аравію, Катар і Україну, де парламент відхилив пропозицію про створення комісії з розслідування”.

Натомість, публікація “Панамського архіву” в Ісландії, Вірменії, Іспанії, Австрії та Уругваї призвела до відставки міністрів, керівників державних банків та інших вищих чинів. Крім того, обнародування цього досьє дозволило повернути або заарештувати близько 110 млн доларів корупційних коштів – майже 90 млн доларів з них були заарештовані в Колумбії, 20 млн доларів – в Мексиці. Також у світі закрилися дев’ять офісів компанії Mossack Fonseca, її оштрафували майже на 500 тисяч доларів.

Як відомо, в документах компанії Mossack Фонсека про причетність низки світових лідерів і їх оточення до офшорних схем фігурує і президент Петро Порошенко.

А тепер ще й Мінюст США з «плівками» Онищенка на його голову! Але нам і на це – начхати! У нас – ДЕМОКРАТІЯ і жодної ВІДСТАВКИ, тим паче ДОБРОВІЛЬНОЇ, бути не може! Апріорі…

 

Василь Алєксєєв

Грудень05/ 2016

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України