• Сьогодні: Вівторок, 9 Серпня, 2022
Інфо ПС

9:3 НА КОРИСТЬ ТИХ, ХТО ПАСЕ ЗАДНІХ, А НЕ МІФІЧНИХ ГОСПОДАРНИКІВ

Якось дивно виходить чи не так? У місті будівельний бум – а бсяг капітальних інвестицій на душу населення зменшується!

Всі кажуть про місто як про центр інтенсивного підприємництва – а надходження від економічно активних форм діяльності не збільшуються.

Рапортують про перевиконання бюджету – а фінансовий результат оподаткування великих і середніх підприємств міста та загалом частка прибуткових підприємств регресує щороку.

Одним словом ефекту синергії просто немає… Це симптоми.

А ось і клінічна картина. Порівняльний аналіз основних показників соціально-економічного розвитку міста Стрий серед 5 центрів обласного значення західного регіону України. За підсумками соціально-економічного розвитку у 2017 році місто Стрий істотно відставало серед порівнюваних міст за наступними показниками: останнє місце за обсягом капітальних інвестицій на одну особу; обсягом введеного в експлуатацію житла у розрахунку на 1 тис. населення міста; часткою прибуткових великих і середніх підприємств у загальній кількості підприємств; за кількістю малих та середніх підприємств у розрахунку на 1 тис. населення; обсягом прямих іноземних інвестицій у розрахунку на одиницю населення; рівнем середньомісячної заробітної плати штатних працівників; за обсягом експорту товару; в обласному обсязі інвестицій; передостаннє місце за обсягом реалізованої промислової продукції (у розрахунку на одиницю населення); коефіцієнтом покриття експортом імпорту; третє місце за темпом зростання обсягу роздрібного товарообігу підприємств; станом виплати заробітної плати на підприємствах міста; перше місце за обсягом виконаних будівельних та ремонтних робіт.

Одним словом, 9:3 на користь визначення «пасе задніх»… А ви кажете «господарники»!

Олег ФИЛИК, депутат Стрийської міської ради

Червень08/ 2018

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України