• Сьогодні: Четвер, 30 Червня, 2022
Інфо ПС

27 га вже розмито, а можна втратити всі 70

У рамках чергового робочого візиту на Стрийщину 19 липня голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка за участю  заступника голови ОДА Ірини Гримак, голови Стрийської райдержадміністрації Василя Зубрицького здійснили поїздку районом. Зокрема, керманичі області спільно із в.о. начальника управління водних ресурсів «Львівське облводресурсів» Андрієм Ковтуном та представниками Дрогобицького управління водного господарства побували на теренах Дідушицької сільської ради – поблизу сіл Великі та Малі Дідушичі, оглянули дамби та береги річок Сукіль та Свіча, де у паводковий та повеневий період є реальна загроза підтоплення сіл, розмивання та ерозії орних сільськогосподарських угідь. На час обстеження розмито 27 га  угідь. При подальшій ерозії берега можуть бути втрачені ще 43 га.  Для вирішення даної проблемної ситуації, що склалась, необхідні значні фінансові ресурси, непосильні місцевому та районному бюджетам.

Крім того, керівники області і району проінспектували дорогу загального користування Стрий – Малі Дідушичі (через Стрілків, Угільна, Великі Дідушичі), яка потребує капітального ремонту. Стан дороги є реальною загрозою для руху транспортних засобів.  Цю автодорогу не ремонтували багато років, що створює соціальну напругу серед мешканців району, повідомляє офіційний сайт Стрийської РДА.

За результатами робочої поїздки голови Львівської облдержадміністрації на Стрийщину прийнято рішення про виконання робіт із ремонту дороги Стрий-Угільна-Великі Дідушичі-Малі Дідушичі та термінове фінансування і виконання робіт з реконструкції існуючих протиповеневих споруд та будівництва дамб на річках Свіча та Сукіль.

Липень19/ 2016

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України