• Сьогодні: Середа, 6 Липня, 2022
Інфо ПС

Юні американці – радники Президента Обами

Вперше я побачив 3D-принтер, коли був у поїздці в штат Меріленд, у науковий центр в Балтіморі, коли мені було 8 років. Я був настільки вражений, що мої батьки записали мене в літньому таборі на місцеві курси, де я міг би дізнатися більше про це.

Я тпк полюбив 3D друк, що не міг чекати, доки зможу придбати сам. Тому я написав у кілька компаній, які їх виробляють, з проханням пожертвувати один для мене, щоб використовувати в домашніх умовах. У свою чергу, я б забезпечив зворотний зв’язок із клієнтами. Одна компанія виконала моє бажання і надіслала мені принтер.

Це привело мене до щорічного Science Fair у Білому домі. Я зустрівся з президентом Обамою і сказав йому, що він повинен мати дитячих наукових консультантів дляровесників, тому що діти мають робити свій внесок в науки. Він погодився, що це дуже хороша ідея!

Моє бажання в черговий раз збуваються! Президент оголосив, що він буде мати дитячих наукових радників, і тисячі дітей по всій країні – в тому числі і моя маленька сестра, і я – представили ідеї про те, що на нашу думку, дуже важливо досліджувати сьогодні в галузі науки, технологій та інновацій.

У п’ятницю я був радий повернутися в Білий дім в якості одного з дитячих радників президента, поділитися своїми ідеями з іншими офіційними радниками президента і студентами, зацікавленими в STEM, як я – це так надихає! Тому що ми майбутні новатори в Америці, ми знаємо, що ми можемо змінити світ на краще.

Це дійсно неймовірно знати, що президент Обама не тільки прийняв мою пропозицію серйозно, але що він розглядає всі наші пропозиції, незважаючи на те, що ми діти. Це показує, що він вважає, що, незалежно від того, скільки років нам, ми можемо вирішити складні проблеми, з якими будемо стикатися в майбутньому.

Jacob L.

Kid науковий консультант

Meet the President’s newest (kid) advisors:

Jacob, Kid Science Advisorinfo@mail.whitehouse.gov

Кому: alekseev_w@ukr.net

 

The very first time I saw a 3D printer was on a trip to the Maryland Science Center in Baltimore when I was 8 years old. It was printing a phone case from scratch. I was so impressed that my parents enrolled me in a summer camp at a local makerspace where I could learn more about it.

I loved 3D printing and I could not wait to get a printer of my own. So I wrote to several companies that make them asking if they’d donate one for me to use at home. In return, I’d provide customer feedback. One company made my wish come true and sent me a printer.

That brought me to the annual White House Science Fair. That’s where I met President Obama. I told him he should have a kid science advisor, because we kids should have input into what we learn about in science class. And he thought that was a pretty good idea!

My wish has once again come true! The President announced he would have kid science advisors, and thousands of kids across the country — including my little sister and me — submitted ideas on what we think is important to explore today in science, tech, and innovation.

On Friday, I was happy to be back at the White House as one of the President’s kid science advisors, sharing my ideas with other official advisors to the President and students interested in STEM like myself — it was so inspiring! Check out some photos of our day.

Because we are the future innovators in America, we know that we can change the world for the better. It’s really incredible to know that President Obama not only took my suggestion seriously, but that he is considering all of our suggestions, even though we are kids. It shows he believes that, no matter how old we are, we can solve the tough problems we’ll face in the future.

Thanks,

Jacob L.
Kid Science Advisor

Жовтень26/ 2016

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України