• Сьогодні: П’ятниця, 12 Серпня, 2022
Інфо ПС

11 ПОРАД ПІДЛІТКАМ ВІД БІЛЛА ГЕЙТСА

Білл Гейтс, виступаючи перед старшокласниками, назвав 11 правил, які підлітки, на його думку, ніколи не дізналися б у стінах школи. Він підкреслив, що щоденне навчання оптимізму і політкоректності формує покоління, далеке від реальності, а це неминуче призводить до невдач у дорослому світі. ОТЖЕ:

1. Життя несправедливе – з цим фактом необхідно змиритися.
2. Світу наплювати на твоє самопочуття і самоповагу. Світ очікує від тебе якихось досягнень, перед тим як взяти до уваги твоє відчуття власної гідності.
3. Дуже малоймовірно, що тобі почнуть платити 40 000 в рік одразу після закінчення школи. Ти не станеш віце-президентом компанії з лімузином і особистим шофером, поки ти не заслужиш цього.
4. Якщо ти думаєш, що твій вчитель суворий і вимогливий, – почекай знайомства зі своїм босом. На відміну від вчителя, кар’єра у боса залежить від того, як ти справляєшся зі своїми завданнями.
5. Обсмажувати бургери в Макдональдс – не нижче твоєї гідності. Твої прадіди назвали б будь-яку, навіть таку, роботу «хорошим шансом».
6. Не поспішай звинувачувати у кожній своїй невдачі своїх батьків. Не ний і не носись зі своїми невдачами, вчися на них.
7. До твого народження твої батьки не були такими нудними і нецікавими людьми, якими вони здаються тобі зараз. Вони стали такими, заробляючи на твоє безтурботне дитинство, перучи твій одяг і слухаючи твою нескінченну балаканину про те, який ти класний. Тому, перед тим як вирушати рятувати ліси Амазонки від знищення жадібним поколінням твоїх батьків, спробуй для початку привести в порядок свою кімнату.
8. Твоя школа відмінила поділ на переможців і невдах, а от життя – ні. У деяких школах припинили ставити погані оцінки і дозволили скільки завгодно разів здавати тест. Це не має ні найменшого відношення до того, що відбувається в реальному житті.
9. Життя не розділене на семестри, літніх канікул в ньому не існує, і дуже мало роботодавців зацікавлені в тому, щоб допомогти тобі знайти твоє власне «я». Тобі доведеться робити це у свій особистий час.
10. Не плутай реальне життя з тим, що показують по телевізору. У житті людям доводиться більшу частину часу проводити не в кав’ярні, а на робочому місці.
11. Підтримуй добрі стосунки з «очкариками-ботаніками». Швидше за все, один із них коли-небудь стане твоїм начальником.

Листопад20/ 2016

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України