• Сьогодні: Неділя, 11 Квітня, 2021
Інфо ПС

ЗРОБІТЬ ХОЧ ЩОСЬ, БО НАС ЧЕКАЄ ДЕГРАДАЦІЯ І ВИРОДЖЕННЯ!

        

Здається, я зрозумів, яким країнам світу належатиме майбутнє: Китаю, Індії, Сингапуру і Японії… Чому? Схоже, там ще залишилися острівки, де дітей намагаються вчити і виховувати. Решта під впливом безмежного лібералізму і установки “ні в якому разі нічого дитині не можна нав’язувати, саме проявиться і виросте” приречене на виродження. Як дикий сад, на який люди махнули рукою і вже не обрізають сухе і зайве. Не лікують від грибка і злоякісних утворень, не проріджують. Плоди у таких садах дрібнішають, гниють і зникать, нищачи під вагою зайвого гілля навіть стовбур дерев…         

Програма наших українських шкіл – це жахливий покруч совка і пофігізму. Нескінченні звинувачення на адресу багатих і освічених осіб різних століть, постійне возвеличення всього рабського і пригніченого, посереднього і упослідженого. Бридка мішанина обезсмислених історичних фактів, цифр, імен і племен… І головне – жодної найменшої спроби індивідуально яким-небудь педагогом щось прояснити і систематизувати: нам так сказали в МІносвіті, райвно, міськвно, не ми ту програму складали….

          Ну, про зміст нашого вітчизняного тілівізора “ги-ги-ги насрати-заспівати” навіть і говорити не буду. Про рівень вищої освіти і ціну екзаменів-дипломів і так всі все знають. Пандемія дуже добре все проявила. І таке майже 40 років поспіль, як нам сказали, що ми не туди йшли і не пояснили ЗГОРИ, а куди треба. За 40 років будь-який соціум деградує і виродиться.

         Все починається з усвідомлення – розсипте на ковдрі деталі і скільки не трясіть, сам копьютер від тряски такої не складеться. Нація – це вчорашнє бидло, яке виховали. Потрібне саме усвідомити необхідність виховувати. Не тільки навчати, а й виховувати. Та елементарно – колись ще Ірина Геращенко у парламенті кукурікала про космічні штрафи за сміття. Так зробіть врешті. Хоч десь. Хоч щось.

Viktor Leshyk

Березень06/ 2021

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України