• Сьогодні: Вівторок, 19 Січня, 2021
Інфо ПС

ЗРІЛА ЛЮДИНА – ЦЕ ТА, ЯКА БЕРЕ НА СЕБЕ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

        Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав у спілкуванні з молоддю під час молодіжного фестивалю «Вітер На-Дії» поділився, чим керується в прийнятті рішень.

        “Зріла людина – це та, яка бере на себе відповідальність. Бо за кожним нашим рішенням стоїть певна відповідальність. Якщо людина не може передбачити, які наслідки матиме її рішення, то вона незріла.

        Приймаючи рішення, перше, ніколи не потрібно поспішати. Бо інколи світ, у якому ми живемо, вимагає від нас дуже швидко приймати рішення. Для того щоб прийняти правильне рішення, потрібно в ньому дозріти. На жаль, сучасні державники і політики відзначаються швидкими, але незрілими рішеннями. Блаженніший Любомир казав: “Із цим треба переспатися” – і брав трішки часу, щоб прийняти зріле рішення.

        Друге правило – не соромитися просити поради, якщо потрібно, то навіть у кількох осіб. “Перемолити” і обдумати це питання у Божій присутності. Коли ми в молитві запитуємо Господа Бога, що нам робити, тоді ще глибше розуміємо, про що кажемо, і водночас даємо Богові простір, щоб нам підказав.

        Третє правило – не думайте, що ви наймудріші, а той, хто біля вас, нічого не знає. Питайте думки інших людей, зокрема тих, які вас люблять. Бо порада любові має дуже велику силу. Так само не соромтеся мати біля себе людей, які з вами не погоджуються. Якщо хтось уміє питати думку людини, яка ставиться критично, можна побачити себе, свою ситуацію з іншого боку.

          Отже, час, молитва, порада, любов, добра критика – це ті умови, які допоможуть вам прийняти зріле життєве рішення”.

Департамент інформації УГКЦ

Вересень20/ 2020

Коментарs:

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України