• Сьогодні: Середа, 6 Липня, 2022
Інфо ПС

Зозуля хвалить півня за те, що хвалить той зозулю…

160908040516_trump_putin__640x360_ap

     Дональд Трамп, кандидат у президенти США від Республіканської партії, заявив, що у нього “дуже-дуже гарні стосунки” з президентом Владіміром Путіним і з Росією. Трамп нагадав, що рейтинг схвалення російського президента становить 82%.

“Я думаю, раз він називав мене блискучим, я прийму цей комплімент, добре? Я думаю, що я зможу з ним порозумітися. В рамках цієї системи він набагато кращий лідер, ніж наш президент”, – заявив Трамп, виступаючи на форумі ветеранів.

     Як уже зазначали світові ЗМІ, Трамп любить згадувати грудневу заяву Путіна, що мільярдер Трамп “яскрава дуже людина, талановита“.

     Трамп також заявив, що завжди був проти введення американських військ в Ірак: “Я був абсолютно проти війни в Іраку. Я говорив, що вона абсолютно дестабілізує Близький Схід”. Але журналісти Buzzfeed ще в лютому опублікували запис, на якому Трамп каже, що підтримує вторгнення до Іраку. Однак публічну брехню мільярдера це не змінило.

Вересень08/ 2016

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України