• Сьогодні: Субота, 13 Серпня, 2022
Інфо ПС

ЗНОВУ ДВІ ОСІ: БЕРЛІН-МОСКВА-ПЕКІН і ЛОНДОН-ВАРШАВА-КИЇВ

           Ця фраза Путіна ніколи не повторювалася. Публічно. Я впіймав у загальному доступі лише раз. А вона НАДЗВИЧАЙНО важлива для розуміння ситуації у Європі. Як і для ставлення європейців до нас.

           Коли президент-стихія Дональд Трамп напосідав на розімлілих і летаргічно заспокоєних союзників із категоричною вимогою збільшити витрати на оборону в рамках НАТО, Путін сказав тоді фрау Меркель і мс’є Оланду: навіщо вам США, я вас візьму під захист.

           А ви уявляєте, про що німці і французи говорили і говорять наодинці з Путіним? Три секунди про Україну, а решту часу – які це гади америкоси, що змусили ухвалити з Україною асоціацію і не дають підприємливим європейцям вести вигідний бізнес з Китаєм і Росією…

          Війна – це як хвиля морозу у перенасиченому вологою просторі – випадає не лише паморозь, але й настає чітка ясність.

          Заява міністерки закордоних справ Великої Британії про початок створення континентального союзу з Польщею і Україною однозначно говорить: БРЕКЗІТ не був грою політтехнологів, це був продуманий стратегічний крок “геть із Рейху”, який вибудовує Берлін. Лондон більше не пов’язаний сотнями інструкцій ЄС, які унеможливлювали самостійне (звісно, узгоджене з Вашингтоном) ведення справ у Європі і світі (згадаймо недавно створений союз з Австралією і США).

          Знову як і перед першою, так і перед другою світовою війною вимальовуються дві осі на євразійському материку: БЕРЛІН-МОСКВА-ПЕКІН і ЛОНДОН-ВАРШАВА-КИЇВ (і з найактивнішою участю США, Литви, Латвії, Естонії)

          Що ж, можу нас всіх привітати: нарешті, ми, як нація, у зібраному стані потрапили у цілком серйозну компанію. Стратічно і, думаю, надовго.

          Захист України перестає бути справою лише українців – це в інтересах названих суб’єктів міжнародного права. За це теж варто і боротися, і цим дорожити. Звісно, дбаючи і про свої національні інтереси в коаліції з настільки потужними гравцями.

Viktor Leshyk

Січень24/ 2022

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України