• Сьогодні: Вівторок, 5 Липня, 2022
Інфо ПС

ЗМІНЮЙСЯ АБО ПОМРИ…

Вважаю, що байдужість міста до створення ОТГ із навколишніми селами-супутниками хоча б у радіусі 10, якщо не 30-ти, км – це втрати фінансові, територіальні, інфраструктурні і власне перспективні, адже місту вже сьогодні тісно в його межах!!!!
Чого гріха таїти – тематичні рамки і часові перспективи жорсткі: змінюйся або помри
Кожна копійка, що заходить до міського бюджету, має залишатися в Стрию, а тому закликаю всіх, хто розуміє, що фінансовий стан міста близький до першої групи інвалідності, докласти всіх зусиль, аби новостворений чи реформований МРЕВ – сервісний центр МВС – отримав міську, Стрийську, прописку. Не Дулібську, не Сколівську, а саме Стрийську!!!!
Гадаю, зайвий раз нікому не потрібно доводити роль податків як регулятора міської економіки, а мова йде про більш як 2 млн грн у рік!
Галушки самі до рота не лізуть. Знехтувати такою можливістю для міста просто неприпустимо!
Звичайно, якщо ми вже не живемо за радянським часом і відмовилися від практики діяти лівою рукою… Чи, можливо, я помиляюсь?

Олег ФИЛИК депутат Стрийської міської ради

Червень10/ 2018

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України