• Сьогодні: Середа, 20 Січня, 2021
Інфо ПС

ЗАЯВА ВИЩОЇ ПОЛІТРАДИ ПАРТІЇ “ПРАВИЙ СЕКТОР” ЩОДО ПІДТРИМКИ МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ

       Наша країна стоїть на межі соціально-економічної катастрофи. Від початку оголошеної пандемії на теренах нашої держави максимально неефективні дії уряду завдали тяжкий удар по малому і середньому бізнесу.

       Гадаємо, всі пам‘ятають, як зачинялися маленькі кав’ярні, продуктові ринки, цирюльні, але продовжували працювати мережеві гіпермаркети, заклади, що пов‘язані з кримінальною або владною «елітою». За статистикою, локдаун цієї весни не пережив кожен 3-й ФОП.

       Не встиг малий бізнес оговтатись після шоку, як зараз уряд збирається наносити по ньому нові удари через “карантин вихідного дня”. Ці дії для малого бізнесу в умовах нашої держави є фатальними. Ба більше, у випадку із вибірковим карантином влада ще має цинічність та нахабність прикриватися “порятунком країни від епідемії”.

       Тільки от чому підприємці, які хочуть працювати та заробляти собі на життя, мають розрахуватися за неспроможність чиновників підготувати систему охорони здоров‘я до другої хвилі китайського вірусу, про яку кричали ще з червня? Де гроші, які розкрадалися з ковідного фонду на «дороги» і «ремонти»?

       Зважаючи на те, що малий і середній бізнес – це основа економіки будь якої сильної держави, ми – «Правий сектор» заявляємо про всеосяжну підтримку підприємців та готовність долучитися до акції протесту бізнесменів 1 грудня під стінами Верховної Ради.

       Наша країна має належати людям, а не олігархам. Тяжкі умови, спричинені карантином, можуть завдати і без того вмираючій економіці країни останній удар, а саму країну штовхнути в прірву олігархічного тоталітаризму.

        Закликаємо українців виходити 1 грудня до стін Верховної Ради!

Листопад28/ 2020

Коментарs:

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України