• Сьогодні: Субота, 13 Серпня, 2022
Інфо ПС

Заступником прокурора Львівщини усього за місяць роботи в прокуратурі взагалі

Новим заступником прокурора Львівської області Юрія Квятківського став 32-річний активіст громадської організації «Розвиток громади» Юрій Татомир.

Про призначення Татомира заступником прокурора області стало відомо з повідомлення прес-служби ГО «Розвиток громади». Прес-служба прокуратури Львівської області про призначення Юрія Татомира не повідомляла, хоча на сайті Генпрокуратури про це коротко згадано у розділі «Призначення», де вказано, що його призначили заступником прокуророра Львівщини ще 18 жовтня.

Цікаво, що, судячи з офіційної біографії Юрія Татомира, раніше він взагалі не працював в органах прокуратури. Менше, ніж за місяць до призначення заступником, 20 вересня 2016 року, його взяли на роботу у прокуратуру Львівської області на посаду заступника начальника управління представництва інтересів громадянина або держави в суді. А вже 18 жовтня його підвищили до рівня заступника прокурора.

32-річний Юрій Татомир є членом громадської організації «Розвиток громади», пов`язаної з екс-депутатом Верховної Ради від партії «Свобода» Ігорем Кривецьким. Активісти цієї організації помічені у багатьох акціях протесту під львівською мерією, а також у спробах блокування вивозу сміття зі Львова. Титомир є співзасновником «Громадського формування з охорони громадського порядку ”Розвиток громади”», яке є складовою частиною ГО «Розвиток громади» і вважається її «бойовим крилом». Татомир також був помічником  народного депутата від «Блоку Петра Порошенка» Андрія Антонищака зі Львова, який також тісно пов`язаний з Ігорем Кривецьким.

Призначення Юрія Титомира заступником прокурора Львівської області стало не першим дивним кадровим рішенням. Раніше, як повідомляв ZAXID.NET, заступником обласного прокурора стала племінниця генерала СБУ Василя Пісного 33-річна Галина Борейко, яка не змогла пройти конкурсний набір на нижчу посаду.

Загалом у прокурора Львівської області Юрія Квятківського чотири заступники.

 

До теми:

Нова армія Кривецького.
Під брендом «Розвиток громади» зібрались колишні силовики, спортсмени та юристи
ZAXID.NET

Хто блокує вивіз сміття зі Львова і чого хочуть ці люди? Онлайн.
Розмова про активну громадськість на ZAXID.NET LIVE
ZAXID.NET

Племінниця Пісного пояснила, як стала заступником прокурора Львівщини ZAXID.NET

Жовтень26/ 2016

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України