• Сьогодні: Четвер, 7 Липня, 2022
Інфо ПС

ЗАХИСНИКИ УКРАЇНИ – НЕ ГАРМАТНЕ М’ЯСО!

Час усім зрозуміти, що наша армія зараз зовсім інша. Те, що було в 2014-му, коли їм в Криму легко все вдалося, зовсім не те, що ми маємо сьогодні. Навіть, якщо вони на метр-два просунуться, наша реакція буде цілком адекватною і однозначно буде на нашу користь. Просто має бути співвідношення ціни та якості. Щоб ми не зазнавали втрат. Ми, на відміну від імперії зла, втрачаємо найкращих наших синів.

Вчора загинув капітан Кизило Андрій Олександрович. Він – наш випускник, закінчив ліцей Богуна. Крім того, він закінчив Національну академію Сухопутних військ. Дуже і дуже толковий офіцер. Важко дібрати слів. Шкода. Гинуть найкращі хлопці. Найкращі.

Тому все потрібно продумувати. Навіть якщо тактично метр-два імперія зла захоче отримати, ми зможемо адекватно провести контрзаходи, які дозволять нам досягти успіху. І, однозначно, їм не буде вже такого, як в Криму, або в 2014-му році в Ізюмі, Слов’янську, Краматорську, Артемівську, Дебальцевому, Вуглегірську, Савур-Могилі чи в Іловайську, де я отримав поранення.

У них тоді була значна перевага і в техніці, і в людських ресурсах. То ж країна рабів. То ж не Росія, а Рабсія – від слова “раб”. Вона не рахує. Люди для неї – сміття. А ми – втрачаємо найдорожче.

Зараз найголовніше, що морально-психологічна перевага на нашому боці. Ми стали набагато сильнішими духом, свідомістю, інтелектом, розумом. Ми – згуртовані. Набагато більше людей усвідомлює відповідальність за доручену ділянку, в тому числі, і тут, у тилу.

Імперія зла хоче нас провокувати на неадекватні оцінки чи дії. Ми ж маємо це розуміти та дотримуватися своєї лінії. Адже нам чужого не треба. Щодня ми стаємо сильнішими духом. Ватників у нас щодень менше, а свідомих – більше.

Допомога волонтерів і добровольців – неоціненна. Путін думав, всі злякаються. Не знав, що таке серце українського волонтера, українського добровольця. Це люди, які виключно на моральних принципах діють.

Волонтери нас врятували тоді. Ми були напівголі та босі. Мали автомат і високу мотивацію. Що могли, те робили. Зараз, можливо, менше волонтерів було. Та це не тому, що люди у нас черствіші стали чи ще щось таке.

Волонтери – молодці. Продовжують допомагати. На багатьох ділянках, де командири мобілізувалися, ситуація не така важка, як була півроку, рік чи два тому. Армія у всіх сенсах інша. Так має бути, бо треба воювати не тільки кількістю, а й якістю. Якість є визначальною. І вона у нас вже є.

Є таке в стратегії поняття, як “Операція Анаконда”. Тобто – удушення. Тут можуть бути тактичні прийоми, наприклад, блокування. Мета – вибити з-під них точку опори, позбавити підґрунтя, того що забезпечує їхнє функціонування: починаючи від інформаційних питань, закінчуючи побутово–матеріальними. Контролювати, щоб не було підкріплення, починаючи від місцевого населення і закінчуючи військовим посиленням, за рахунок отримання резервів, як людських, так і технічних. Тому, важливо, що ми можемо це відслідковувати і реагувати.

Ми щодня стаємо сильнішими, а імперія зла – слабне. І завершиться усе нашою перемогою.

Генеральна стратегічна лінія у нас, у України, правильна. Все має бути згідно з Мінськими домовленостями. Спершу – безпекова складова, повне припинення вогню, перевірка усіх. Немає у нас чарівної палички, щоб раз змахнути – і до ранку все вирішено. Але завершення буде переможним, побачите. Правда це не за день і не за два. Треба ще попрацювати. Ми, українці, не тільки волелюбні, а ще й працьовиті. Цю справу, як і обіцяли, доведемо до кінця.

На відміну від імперії зла, як я вже підкреслював, ми бережемо кожну людину. Ми з мінімальними втратами переможемо. Треба перемагати розумом і інтелектом, а не просто класти людей. Військові України – не гарматне м’ясо!

І ще. В імперії зла лише того й чекають, щоб ми порушили Мінські домовленості. Все, що каже Путін, нам варто робити з точністю до навпаки.

Ігор ГОРДІЙЧУК («Сумрак»), генерал-майор

Лютий02/ 2017

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України