• Сьогодні: Середа, 6 Липня, 2022
Інфо ПС

ЗА ОСТАННІЙ РІК ПІДПРИЄМСТВА СТРИЙЩИНИ РЕАЛІЗУВАЛИ ПРОДУКЦІЇ НА 1,5 МЛДР ГРН

За 2016 рік підприємства Стрийського району реалізували продукції на суму 1 млрд 568 млн грн. Про це сьогодні, 2 лютого, під час свого публічного звіту перед громадою розповів голова Стрийської райдержадмістрації Василь Зубрицький.

За його словами, одне з найбільших підприємств району – концерн ТзОВ “ЛЕОНІ” щороку випускає товарної продукції більше як на 1 млрд грн, що становить 75% усієї випущеної промислової продукції району. На підприємстві працює 7 тис 200 працівників, середня зарплата складає 7 тис 300 грн.

Значний вплив на загальні показники діяльності промислового комплексу району мають також підприємство “Стрийлісопродукт”, ТзОВ “Агротем”, ТзОВ “Стрийський гравійний дробильно-сортувальний завод”, ТзОВ “Агроторг”.

Василь Зубрицький зазначив, що у листопаді 2016 року після шестирічного простою відновив роботу Угерський спиртовий завод. Так, на підприємстві відновлено виробництво спиртовмісної продукції технічного та побутового призначення – органічних розчинників для поліграфічних підприємств, засоби для тонування деревини тощо.

Окрім того, на території Заплатинської сільської ради працює газове родовище потужністю 30 тис метрів куб за добу, у відкритті якого брав участь Президент України. Усі 3 пробурені свердловини дали на Колодницькій площі промисловий приплив газу. Відтак, тут збудували установку, де газ проходить очистку і підготовку, а далі потрапляє до мережі “Укртрансгазу”. У 2017 році на підприємстві видобуватимуть вже 100 тис метрів куб газу за добу. Повідомляє “Стрий. net”

Лютий03/ 2017

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України