• Сьогодні: Субота, 2 Липня, 2022
Інфо ПС

ЗА ОСТАННІ П’ЯТЬ ДНІВ БОЙОВИКИ ВИПУСТИЛИ ПО АВДІЇВЦІ ВІСІМ ВАГОНІВ БОЄПРИПАСІВ – СЦКК

Бойовики 13 разів штурмували позиції українських військових.

Протягом останніх п’яти днів бойовики випустили по позиціях українських військових біля Авдіївки на Донеччині та самому місту 7,5 тисячі боєприпасів (345 тонн). А це – як вісім заповнених залізничних вагонів.

Про це розповів керівник української сторони Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін (СЦКК) генерал-майор Анатолій Петренко, передає прес-служба Міноборони України.

Бойовики зменшили кількість обстрілів, але гатять із танків та “Градів”.

“Протягом останніх п’яти діб російсько-окупаційні війська 13 разів здійснювали штурмові дії, спрямовані проти підрозділів Збройних сил України та мирного населення в районі Авдіївки. Понад 7 тисяч 500 боєприпасів було випущено по Авдіївці з важкого озброєння. Три доби, переважно вночі, велися обстріли жилих масивів. Загалом, 345 тонн боєприпасів, а це вісім заповнених вагонів, було випущено по позиціях сил АТО та мирних жителях Авдіївки”, – уточнив Петренко.

Лютий05/ 2017

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України