• Сьогодні: Понеділок, 8 Березня, 2021
Інфо ПС

ЗА ОБ’ЄКТ СВОЄЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПРАЦІ БЕРЕМО ВСЮ НАРОДНУ МАСУ. СТЕПАНУ БАНДЕРІ – 110!

    Першого січня 2019 року в місті Стрий українські націоналісти з ВО «Тризуб» ім. С. Бандери, НВР «Правий сектор», Конґресу Українських Націоналістів, ВО «Свобода» та Молодіжного Націоналістичного Конґресу пройшлися урочистим маршем вулицями міста, аби вшанувати пам’ять Людини, яка не залишає байдужим жодного: в нього є або прихильники та послідовники, або ненависники та вороги.


Степан Бандера писав: «Наша внутрішньо-політична праця скерована на те, щоб дослівно охопити ввесь загал громадянства, щоб дійти до кожного українця, як причетного, так і не причетного до загального громадського життя, однаково — в рамцях того життя, чи поза ними і незалежно від них.
     Найважливіша справа — здобути безпосередній вплив, включити у нашу боротьбу найбільшу і найвартіснішу їх частину. Тому за об’єкт своєї політичної праці беремо усю народну масу».
Відзначаючи 110 річницю з дня народження Степана Бандери, послідовники його ідей та чину вшанували пам’ять Провідника і засвідчили свою готовність рухатися єдиною колоною борців до здобуття Української Соборної Самостійної Держави.

Головний командир ВО «Тризуб» ім. С. Бандери полковник Яр наголосив на необхідності згуртування усіх національно-патріотичних сил України в єдину авторитетну для всього українського народу організацію за прикладом ОУН 30-40-х років двадцятого століття. Бо тільки таким чином українські націоналісти можуть сподіватися на широку підтримку народних мас та стати рушійною силою боротьби з панівною в Україні системою нищення української нації.

Слава українським героям минулого і сьогодення! Разом переможемо!

 

Правий Сектор Стрий

Січень03/ 2019

Коментарs:

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України