• Сьогодні: Середа, 6 Липня, 2022
Інфо ПС

З НИМИ СТРИЙ ПОМРЕ…

До приходу в раду я все ж вважав цю установу поважною державно-муніципальною інституцією….

Я помилявся.

Це – типова біржа з обслуговування платоспроможного населення, однофункційний предмет – ЛУПАНАРІЙ.

Якщо ти платоспроможний і в «правильний» спосіб донесеш це до відома ПЕРШОГО – роби що хочеш: місто – твоє. Вони кинуть його тобі під ноги, як дешеву курву. Будувати – будь ласка, де хочеш…. Тарифи – та ради Бога (вірніше – ради васі), які хочеш, сміття вези скільки хочеш.

Зрештою, ця історія про те, як маленьке галицьке гетто стало кузнею кількох мільйонерів, які спромоглися перетворити 60-тисячну громаду в затуркану, жадібну до розваг отару несвідомих власного призначення плебеїв.

Ганебний анахронізм, що заслуговує зневаги і насмішок, що ніяк не може збагнути одного – процес збільшення грошової маси ще нікому не вдалося зупинити… Вони багатіють – і крапка….

Поки існуватиме корито – домінуватимуть свині. Так, вони дуже і дуже багаті люди, і влада для них – це ремесло. Куций розум позбавив нас власної міщанської гідності зрозуміти це. Паразитуючи на міських активах, продаючи місто за статки та псевдовартості, розпухаючи й гниючи, її адепти труять все довкола.

Вони не зупиняться, доки не продадуть останній клапоть Стрийської плоті…

Я не можу це спинити…

Справу гону за особистим зиском типові радянські продавці спромоглися налагодити з гідним подиву розмахом – вони можуть купити все: від «сліпоти і мовчання» «реформованих» правоПохоронців до громадського «підлижидупу» найрафінованішої міської інтелігенції та «патріотів».

Вони більше не спроможні на служіння – тому весь час брешуть. Брешуть безсоромно і огидно.

З ними Стрий помре……

І ніхто навіть не спіткнеться, несучи міську труну, – бруківку ж нову постелили….

Олег ФИЛИК,

депутат Стрийської міської ради

Квітень24/ 2017

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України