• Сьогодні: Вівторок, 26 Січня, 2021
Інфо ПС

З НАГОДИ 101-Ї РІЧНИЦІ БОЮ ПІД КРУТАМИ У КАРПАТАХ ПРОЙШОВ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ВИШКІЛ ПРАВОЇ МОЛОДІ

В одному з карпатських сіл пройшов вишкіл молодіжного крила НВР «Правий сектор», котрий цього року був приурочений 101-ій річниці бою під Крутами. Ні погода, ні далека дорога не стали на заваді нашому юнацтву.

До вишколу долучились члени Львівського, Стрийського, Тернопільського, Вінницького, Київського та Миколаївського осередків Правої молоді.

Зібравшись разом у побратимській атмосфері, молодь самовдосконалювалася, здобувала та закріплювала навички з парамедицини, зброєзнавства, топографії, майстер-класи з яких проводили інструктори з вишкільно-патріотичної організації “Патріот”.

Керівник ідеологічного відділу подруга “Ластівка” та керівник Львівського обласного осередку “Правого Сектору” друг “Хамер” проводили гутірки та лекції на історичні теми, після яких капелан провів катехізис.

Не обійшлось і без повстанських пісень та колядок, які супроводжували молодь у дорозі та вишколі. Гра ж “Криївка” допомогла членству здружитися та розвеселитися.

Права молодь і надалі продовжуватиме самовдосконалюватись, аби стати справжньою елітою своєї нації.

Mихайло ІЛЛЄНКО 

Лютий02/ 2019

Коментарs:

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України