• Сьогодні: Субота, 13 Серпня, 2022
Інфо ПС

ЄВРОБЮРГЕРИ: ПРО ”ЕФЕКТИВНИЙ КОНТРОЛЬ НА ДОНБАСІ”

Поки наші розумники у владі доводять, що “ефективний контроль Росії на Донбасі” нормальна європейська практика, євробюргери подають свої геніальні ідеї.

Виступив посол ФРГ в Україні Райхель, сказав, що можна проводити вибори на Донбасі за присутності російських військ. Мовляв, є історичні приклади.

“Останні парламентські вибори в НДР, які повинні були замінити комуністичний режим, відбулися у присутності Західної групи радянських військ і при тодішньому комуністичному режимі в НДР”, — сказав Райхель.

Моя родина в той час служила в Плауені, і була свідком оцих виборів, об’єднання двох німецьких держав в одну. Мій батько особисто вивозив купу техніки і боєприпасів із німецьких земель, які майже півстоліття юзали радянські війська. Я не пам’ятаю історій про пограбування солдатами батька місцевих супермаркетів, підриву автівок і ліфтів, розстрілів місцевих на виборах, чи коли градами накривали одне місто зі спальних районів іншого. Зате орки ЛДНР щодня відзначаються подібними подвигами) Більше того, вибори, возз’єднання, вивід радянських військ і компенсація за екологічні збитки були б неможливими без твердої позиції Гельмута Коля. В нас така є?

Так от, заяви євробюргерів про те, що на Донбасі все прекрасно і можна проводити вибори я пов’язую із заявами наших папуг про “ефективний контроль”. Ви добазікаєтесь, що Плотницький з Захарченком ще будуть демократичною опозицією.

Марина Данилюк-Ярмолаєва

Повідомляє: Стрий.нет        

Лютий07/ 2017
  • riter Відповісти
    6 років тому

    Євробюргери вирощують нового Сталіна,щоб пізніше він прийшов до них…

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України