• Сьогодні: Субота, 13 Серпня, 2022
Інфо ПС

Є ТАКА ДУМКА

Юрій Михальчишин

20 год ·F

Юрій Михальчишин: У США президентські вибори відбуваються по вівторках–у звичайний робочий день.Це якщо хтось цікавиться питаннями трудової етики, здорового глузду та добробуту.
 Олег Бабич А ще там існує дуже демократична норма із системою виборників, коли президентом може стати особа за яку проголосує меншість, а за яку проголосує більшість може пролетіти, як фанера над Парижем. А ще Сполучені штати є “найдемократичнішою” країною з давніми демократичними цінностями, де колись панувало рабство і расова сегрегація. А ще вони полюбляють нав’язувати свої демократичні цінности та права людини всьому світові, зокрема й Україні….Цікаво, що США якось не поспішає здійснювати моральну сатисфакцію по відношенню до Японії, коли вони скидали ядерні бомби на Хіросіму та Нагасакі. Німеччина чомусь виплачує компенсацію євреям та Ізраїлю від вчиненого голокосту, а про американські компенсації щодо японців я не чув. До речі ми теж є постраждалою стороною від дій уряду Америки, яка не поспішає виконувати свої зобов’язання по Будапештському меморандуму. Отже, висновок тут один – світ живе за законами джунґлів і той правий, хто має більше прав, хто є сильнішим.
Листопад08/ 2016

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України